Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sevdiginiz kiz i dusunup

mangal

Öne çıkan mesajlar

cinsel ilişkilerin 2 boyutu vardır;
1- duygu boyutu
2- fetiş boyutu

eğer kız arkadaş fetiş boyutunu kaldıramazsa, elizabeth her yola gelio. ama duygu boyutu olunca işin içine, başkasını fetiş boyutuna sokamazsın.

he ama önemli olan boyutu değil işlevi zaten..

şaka maka o senin libidonla ilgili bişidir bence. mesela burda bi arkadaş vardı 5-10-15 diye gidiodu bi halvet oluşta. şimdi o adam napsın???
Sosyal ağlarda paylaş

ben sorununu çözdüm arkadaşım.. 2 seçeneğin var 2si de banko işe yarıcak

1- git kız arkına de ki "bak melis sen beni datmin edemion. ben hep kendimi datmin ediom. böle giderse mektebe gitçem."

hop kız direk kollarında..

2- git sokul yanına kulağına eğil tatlı tatlı "sende vajina var, bende penis. daha ne bekliyoruz?" (alıntıdır: elliot reed)

sonra arkana yaslan ellerini de uzun uğraşlar sonucu sorunu çözen bi coder gibi ensende birleştir.

bunlar denendi ve 2/3 ihtimalle işe yarıyo..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
masturbasyon yapmak sizce iyi bisey mi kotu bisey mi yani bu bilincaltinizda onu sevmediginiz anlamina gelirmi ?

eger baska birini düsünüp yapiyosan, bilincaltinda o kizi sevmedigin anlamina gelir.
ama sen o kariyi ay pardon kizi sevmedigini bilincaltina degil GALBINE SORCAN GOCUM galbine!

said:
cunku genc bir bilge demistiki bi kizi dusunup masturbasyon yapamiyosan o kiza asiksindir

genc bilge sacmalamis. asik oldugun kiza kardesin gibi mi bakiyosun? bi gün olur da o kizi düsünüp masturbasyon yaparsan, ensest mi olmus olcak? zua.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...