Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tahribat gecesi

EagleEye

Öne çıkan mesajlar

Tahribat Gecesi

"sitemiz büyük bir hack saldirisina ugradi nerden saldiri geldigini de bilmiyoruz tam. güvenlik yerimizi kirdilar tam olarak degil ama baya kirdilar. su anda nerden geldigini bilsek hack faliyetinde en fazla ilgi göstercegimiz yer olurdu. su anda hicbirsey beli degil ama www.cyber.ekibi.com olarak tahmin ediliyor eger düsüncemiz dogru ise yakinda oh siteyi indirecegiz."

ehuhe süper yaa
Sosyal ağlarda paylaş

peki kimse bu adamlara türkçe öğretmeyecek mi?
tamlama falan hak getire.. (sitemizi kopya çektiler, siteye hackledik)
Ayrıca hackledikleri siteler de tam bi felaket.. Ör: http://alper963.sitemynet.com/
Ayrıca gene hackledikleri bi siteyi diğer bi bölümde destekçileri olarak göstermişler falan. Off tam bi felaket site ya.

Basında Biz bölümünden alıntıdır:

www.tahribat.gecesi.com daki CanaVaR korsanlar ABD sitelerine saldırdı
22 Temmuz 2003 - 14:40

Kendilerine ''HOT Hackers Team'' adını veren Türk sanal korsanlar, ABD'nin Kuzey Irak'ta 11 Türk askerine yaptığı uygulamayı protesto etmek amacıyla Amerikan internet sitelerine saldırı başlattı.

Saldırıyı duyurmak için medya kuruluşlarına elektronik posta gönderen grup üyeleri, 21 Temmuz Pazartesi saat 18.30 itibarıyla, merkezi ABD'de bulunan 1500 internet sitesine saldırı düzenlendiğini ve ''hack'' edildiğini açıkladılar.

Saldırılan sitenin ana (index) sayfasına kırmızı bereli Türk askerlerinin fotoğraflarını da koyan grup üyeleri, şu bilgileri yazdılar:

''BIR TURK AMERICA'YA BEDELDIR, 11 TURK ICIN DUNYAYI FETHEDERIZ. ONE TURK SUBSTITUTE FOR USA WE CONQUER THE WORLD FOR ELEVEN TURKISH SOLDIER.
Simdilik 1500 tane sitenizi topraklarımıza dahil ediyoruz.''

Siber korsanlar, bazı Brezilyalı korsanların Türk sitelerine saldırı düzenlediklerini de anımsatarak ''sıranın onlara geldiğini''de bildirdiler.

http://www.tahribat.gecesi.com **CaNaVaR** forumda internet
adresinde saldıraya uğrayan sitelerin adresleri bulunuyor.

PAUHAUAHAUAHUAHU[signature][hline]

[Bu mesaj GeeM tarafından 25 Mayıs 2004 13:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
süpermiş heh n00bys fighetereres
Bu sırada yandaki imgi sevdim kendi bilgisayarıma atsam bilgisayarımı heck ederlermi?[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo

[Bu mesaj Virus tarafından 25 Mayıs 2004 16:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Glatheros, 26 Nisan 2004 22:34 tarihinde demiş ki:
oha milletin işi gücü yok harbiden..
nedir bu sen şusun ben buyum
sen git
sanane derler adama dimi olmadı güzel bi s..r çekerler..

said:
Absolut, 26 January 2004 10:13 tarihinde demiş ki:
Ben de Bülent Ecevitim.

"Herkez Lamer olabilir ama herkez hacker olamaz b@bz"
lol...Yazık...Çok yazık...
Bir-iki programla birşey yaparak "Hackerız Gr@lız" olayından ne zaman vazgeçecekler...
Her matrix izleyen h3k1r oluyor...ahah...

Akıl fikir...[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
[29.04.2002-29.04.2004]
Sosyal ağlarda paylaş

Hackledigimiz daha cok var da aklima gelmiyor neyse sizlerinde Hack yapmak isterseniz bizdeki programlari kulanarak vea [email protected] soru isteklerinizi yazip benle haberlesebilirsiniz (benimle chat yapmak icin msn mesanger kulanin beni eklmek icin "[email protected]" kulanin >>>>>>>>The best hacker **CaNaVaR**<<<<<<<<<

MUHAHAHAHAHAH! :lol:

tamam..
bu kadar yeter..
daha fazla karın kası yapmak istemiyorum! :D
Sosyal ağlarda paylaş

sitemiz büyük bir hack saldirisina ugradi nerden saldiri geldigini de bilmiyoruz tam.(Böhü kopuyorum roket attılar sanki bilmiyo adamlar ne oldugunu :) ) güvenlik yerimizi kirdilar tam olarak degil ama baya kirdilar. ( Burda Gizli üsslerine saldırı oluyo tabi amcalar hekır. Ne kırılıyo ya . Kırcan mı belimi :D ) su anda nerden geldigini bilsek hack faliyetinde en fazla ilgi göstercegimiz yer olurdu.( yazamıcam daha 15 yaşında veletten bu kadar beklenir..) su anda hicbirsey beli degil ama www.cyber.ekibi.com olarak tahmin ediliyor eger düsüncemiz dogru ise yakinda oh siteyi indirecegiz. ( İndir yakışır abime bana da zahmet olmazsa starcraftı indirisen sevinirim )

[Bu mesaj n0x tarafından 26 Mayıs 2004 02:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

"sitemiz kopya cekildigini gördük ve hepsini de indirdik eger öyle bir düsünceniz varsa (sitemizi koopya cekmek) ozaman sitenizi indirdigimiz gibi indiririz."

ahaha süper..

said:
Halfmumi, 25 Mayıs 2004 19:24 tarihinde demiş ki:
"Herkez Lamer olabilir ama herkez hacker olamaz b@bz"
lol...Yazık...Çok yazık...
Bir-iki programla birşey yaparak "Hackerız Gr@lız" olayından ne zaman vazgeçecekler...
Her matrix izleyen h3k1r oluyor...ahah...

Akıl fikir...

eğlencesine ortaokulda kütüphane bilgisayarlarında programlarla basit hede hödö numaraları yaptık da, bunlar kaptırmış, bi de matrix filmi yüzünden iyice gaza gelmişler,
ortaya hacker diye çıkmışlar.. ilginç.
"hacker toolz" kullananları lamer diye bilirdim..

akıl fikir..[signature][hline]Silver Fang Ahroun
Worshipper of Gaia
Sosyal ağlarda paylaş

Ne yani adammi oluyor hackerlar?

Hackerlik 15-20 yas arasinin heves ettigi " Kendini topluma gosterebilme " duygusudur. Baskalarina zarar ziyan vererek adini duyurmak baska, onemli bir program yazip adini duyurmak baska. Yazik ki yetenekli beyinler bos islere harcaniyor. Yazik...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...