Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yolculuk

Gkgokhan

Öne çıkan mesajlar

vaniLLe said:

ben bi kere tiz bi sesle, sesim titreye titreye önümdeki lavuga koltugunuzu ceker misiniz lütfen, oturamiyorum dedimdi.
öle bi bakti ki, dövcekti sanki.
ama cekti.
,
eminim herkes "MIĞDUMHERİFİKOLTUĞUNUÇEKSEYAARTIK" mesajını ön koltuğa dizleri adamın içine sokarcasına dayayarak vermeye çalışmıştır ilk önce. ama bu işe yaramaaaz, yaramaz... illa ki "beyefendi çeker misiniz koltuğunuzu" tarzı yapmacık ama kızgın bir söylemle yapmak zorunda kalırız uyarımızı.
neden böyle olur bilmem. neden böyle okul gazetelerindeki "biraz da gülelim" köşesi uslubunda yazdım onu da anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sonunda geldim abi, ve yine o cenabet yolculuklardan birisi idi. Evet başlıyoruz.

Aracın sol tarafında orta kapıya yakındım. Abimin söylediği gibi önde bebek vardı evet, fakat ağlamadı.

Önümde bir kişi tek oturuyordu. Ha hayvan verif sıkıldıkça bir sağa bir sola geçti.

Peki yanımda;

gibi bi amcamız vardı.
Sohbet etmek istendi, ENGELLENDİ.
Yanında getirdiği kokan poğaça paylaşımı, ENGELLENDİ.
Nintendo Ds'in ne olduğunu anlaması, ENGELLENDİ.
DİŞ GIÇIRTMASI, Engellenemedi....

Wha? What?

Abi herif uyuduğunda gacırt gacırt gacırt allahım çıldırdım. Üstüne bide şerefsz dayı bacakları açıyor, terliyor kokuyor ööööööööööööööööööööööööööf.

Duymuyayım diye müziği sona açarım, uyuyamam. Kısarım gaçırtıdan uyuyamam. Bi yerden sonra loreni mak kenıt teyze "aaa sokarım ha sanatıma saygısızlık lan" diyecek diye halüsinasyonlar görmeye başladım.

Evet bitti. Üzülürüm içemediğimize :( Zate kız felan post atsaydı otomatik onunki olacaktı, peh :(
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer kiloluysan 20 li numaralardan koridor tarafı alıyorsun .sağ bacağını dışarı çıkarıyorsun , kafanı hafifçe biraz muhabbet ettiğin adama yaslıyorsun ama çaktırmıyorsun ölçüsünde yapıyorsun. Bolu'ya kadar uyumuyorsun , molada ayran ve içiyorsan sigara içiyorsun , sonra uykun geliyor ve kafanı koyuyorsun . Yolda hafif uyanmalar esnasında hemen gözünü kapıyorsun .Mola yerinde tekrar kalkıyorsun Adana Pozantı' da uyanacaksın . Sonra tekrar kafanı koyuyorsun .Vee mersin'e girişte bi esniyorsun iyice ,geriliyorsun sırt kemiklerini çıtlatıyorsun , gülümsüyorsun .Eşyanı alıp gideceğin yere varıyorsun .
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

Eğer kiloluysan 20 li numaralardan koridor tarafı alıyorsun .sağ bacağını dışarı çıkarıyorsun , kafanı hafifçe biraz muhabbet ettiğin adama yaslıyorsun ama çaktırmıyorsun ölçüsünde yapıyorsun. Bolu'ya kadar uyumuyorsun , molada ayran ve içiyorsan sigara içiyorsun , sonra uykun geliyor ve kafanı koyuyorsun . Yolda hafif uyanmalar esnasında hemen gözünü kapıyorsun .Mola yerinde tekrar kalkıyorsun Adana Pozantı' da uyanacaksın . Sonra tekrar kafanı koyuyorsun .Vee mersin'e girişte bi esniyorsun iyice ,geriliyorsun sırt kemiklerini çıtlatıyorsun , gülümsüyorsun .Eşyanı alıp gideceğin yere varıyorsun .

sevgili balon, modada iki bira atalim, keyfimize bakalim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...