Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ray Charles vefat etti..

Sam

Öne çıkan mesajlar

jedi kardeş işte ama olan blues üstadı, piyano çalarken görmüşsündür en azından, duymuşsundur meşhur şarkılarını. blues brothers'da oynamıştır. halen tanımıyorsan yuh çekeceğim müsaadenle.. :-p

73 yaşındaymış, 50 dk önce filan yahoo'da çıkmış AP haberi ben de ntv'de duydum demin..

ekleme: daha güzel gülen insan görmedim diyebilirim, onu hep öyle hatırlayacağız..

"Music's been around a long time, and there's going to be music long after Ray Charles is dead," he told the Washington Post in 1983. "I just want to make my mark, leave something musically good behind. If it's a big record, that's the frosting on the cake, but music's the main meal."
[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.

[Bu mesaj Sam tarafından 10 Haziran 2004 23:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl? ne zaman? ya ama...
abi çok kötü yaa :([signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

ghaldszar, 29 Nisan 2004 15:41 tarihinde demiş ki:
Valla şahsen ben 1 milyon dolar karşılığında BonePARTla bile evlenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

yıldızlar teker teker dökülüyor gökyüzünden, üstelik yeni yıldızların türemesini beklemeden..
yazık.. Ray Charles'ı çok arayacağız.. çok.. ama emaleth'in dediği gibi adı hep yaşayacak.
Huzur içinde yatsın.. Allah gani gani rahmet eylesin. :([signature][hline]Emaleth, 11 Haziran 2004 19:27 tarihinde demiş ki:
ama işte bööle adıma thread filan olunca.. eee... ööö... dolandırmadan söyliycem...

utanıyorum ulan!
Sosyal ağlarda paylaş

hit the road jack
and don't you come back no more, no more, no more, no more
hit the road jack
and don't you come back no more

hemen ardından raj charles girer karizma sesiyle "what you say??"

aah ah anam babam bu adamın şarkılarıyla büyüttü beni be
ew ahalisi yıkıldı haberi duyunca ya
bütün cazseverlerin başı saolsun[signature][hline]a.k.a "bay bomba"

[Bu mesaj -MrBomb- tarafından 12 Haziran 2004 02:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş