Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

36. Avrupa Erkekler Basketbol Şampiyonası

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

öyle veya böyle 5-0 serisi olan bi takımdan bahsedioruz. ewt fransa 3lükte ii değilmiş gözümden kaçmış.
asıl demeye çalıştığım son maçta savunmamızın açıklar verdiği ve bunun rakipler tarafından cezalandırılmamış olması. fransa/yunanistan bunları affetmez o kadar kolay. bu yüzden de hücumda hidayetin daha ii olması gerek. az yedik belki ama az attık 2 maçtır 70i geçemiyoruz bu problem yaratabilir
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

fransada tony parker dan baska kim var

Diaw
Pietrus
Turiaf
Batum
De Colo

Bu arada artık rakibin kim olduğundan çok şu gidişatta yarı finalden az bir seviyenin büyük bir üzüntü yaşatacağını düşünüyorum,kim gelirse gelsin yenmeliyiz.O yüzden ilk etapta zayıf rakip tercihim çeyrek final için olacaktır, yarı finale geldiğimiz zaman zaten hedef iyice göründüğü için çok farklı olacaktır motivasyonumuz.

Şu an için Yunanistan'ın yerine Hırvatistan'ın gelmesi çok cazip, hazırlık maçlarının en formda takımı olarak geldiler son 3845 turnuvada olduğu gibi ama burdaki performansları pek parlak değil Ukic falan kaybolur bizim savunmada.
Sosyal ağlarda paylaş

ezim ezim ezildi fransa ve rusya..

sirp + ispanya yari finalde.

fransaya yazik oldu dicem de bu sekilde 20 sayi farkla kayip ediyorlarsa pekde yazik degil.

sorun su ki yarin yunanlilari yensekde ertesi gun hemen ispanya onune cikacagiz, dinlenmis ve forma girmis ispanya onunde sansimiz ne derece olur bilemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Fransa'yı durdurmak için adamların atletikliğiyle baş edebilecek çabuklukta guardlarının olması gerekiyodu. Hücumda da Fransa'nın pota altındaki uzun yokluğundan faydalanmak lazımdı. İspanya ikisini de rahat rahat yaptı. Gasol 28 sayıyla oynadı mesela.
Kura şansı denilen şey bence o eşleşmede ortaya çıktı. Adamlar maç kaybetmeden birinci oldu, sonra da gidip belki de yenemeyecekleri tek takıma çeyrek finalde denk geldi.

Sırbistan da çok iyi iş yaptı bu turnuvada genç kadrosuyla, Rusya'yı da karşılarında bulmaları şans işte. Rusya'nın Kirilenko ve Holden olmadan sınırlıydı zaten yapabilecekleri. Ama Sırplar futbolun Almanları moduna girmediği sürece Slovenya o taraftaki 4'lü arasından rahatça finale gelir bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Dimitris Diamantidis ve Theodoros Papaloukas yok en önemli 2 oyuncu diyebilirim.Spanoulis e dikkat etmek lazım.İyi savunma yaparsak alırız bence,savunmaya abanmak lazım çünkü Yunanistan maç başına ortlama 81 sayıyla en çok sayı atan takım konumunda.En başından beri söylüyorum korktuğum 3 rakip vardı Slovenya İspanya Yunanistan.Slovenya ve İspanya maçı son topa kaldı Yunanistan maçı da başa baş gider son periyodu iyi oynamak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Fibanın allah belasını versin.

ayrıca böyle sistemi olan turnavaya da kafam girsin affedersiniz namağlup giderken 1 maç yenilince çeyrek finalde Yunanistan,yarı finalde İspanya geldi.Son 2 avrupa şampiyonu lan bunlar.Böyle olacağına bi maç yatsaydık bari Slovenya gibi adamlar kıçını yaya yaya yarı finale çıkacak şimdi.Ya da ne bileyim 4. olup fransayla eşleşsek bile bundan iyiydi yani.Aynı galibiyet oranına sahip olduğumuz takımlar şimdi yarı finalde hatta bunlardan Sırbistan ve İspanyayı yendik.Çok saçma değil mi ya birtek ben mi anlayamıyorum olayı
demiştim.Bunun üzerine bir de 12 saatte iki maç oynadık
Sosyal ağlarda paylaş

iyide yunanistan gruplarda 2 maglubiyet aldı 3. bitirdi ispanyada 4.ydü sanırım 1. bitirmediler gruplarını bizde 2. oldugumuz için dogal olarak diger grubun 3. süyle ''yunanistan'la'' maç yaptık daha sonrada ispanyada diger grubun 1.si ''fransa''yı yendi yani fibanın hatası neymiş burda anlamadım ben ? burda ispanya veya fransayı suçluyabilirsin ancak niye grupta 1. olmadılar diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Hotdog sen sistemi anlatmışsın ben de o sistemi eleştiriyorum işte : ) Aynı galibiyet oranına sahip olmamıza rağmen elenmiş olmamız adaletsizlik değil mi?Bir tek bizim için de söylemiyorum bunu Fransa da aynı şeyi yaşadı aynen.İlk maçlarda yatsaydık bari bizde İspanya gibi rakip seçseydik.
Sosyal ağlarda paylaş

en buyuk haksizlik bence;

dun mac yapan iki takimin saat 12 de biten maclari sonrasinda birinin saat 13 de mac yapmasi digerininde 21 de..

saat 12 de mac biter gidersin otele saat 01 gece hadi yenildin yendin sevin huzun ne ara yatacan, ertesi gunku macin stresi ustunde uyku girecekmi gozune, hadi uyudun ne ara kalktin ne ara yemek yedin ne ara o yemegi enerjiye cevirdin mac toplantisi yaptin maca ciktin.

ispanya ise 2 gun once mac yapmis ve bekliyor.

bu bence rezillik.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet turnuvanın formatı inanılmaz saçma en başlarda da dile getmirmiştim,hiçbir sporda bu kadar arka arkaya maç yapmıyor NBA takımları bile bu kadar üstüste oynamıyor yahu...Turnuva bu hangi turnuvada bir takım 6 maç sonra anca çeyrek final oynuyor ki...Bazıları 2 gün bekliyor,bazıları ertesi gün oynuyor sıkıştırmışlar herkes birbiriyle yapacak diye,saçmalık yani...
Sosyal ağlarda paylaş

Erazem Lorbek ufaktan domine ediyo Sırbistan'ı. Sırplar yine çok iyi mücadele edip başa baş götürüyolar maçı. Slovenleri tutuyorum, ama Sırbistan bu kadroyla final görürse Rusya'nın geçen seferki şampiyonluğu kadar sürpriz olacak bence.
Şimdi tekrar bakınca, ne kura olmuş hakkaten çeyrek final ve sonrası için. İspanya kim gelse tokatlayacak gibi duruyo gerçi, ama büyük de konuşmamak lazım daha iki satır önce Rusya'dan bahsettikten sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...