Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

36. Avrupa Erkekler Basketbol Şampiyonası

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

şöyle bir durum:

ilk turda 4 takımlı grup vardı, 3er maç yaptık 3ünü de kazandık.
2. tura ordaki ilk 3 takım yükseldi, son takımla yapılan maçlar ihmal edilerek puanlama 2. tura taşındı. yani 3 galibiyet aldık ama 2. tura 2 galibiyet olarak yansıdı. bulgaristan galibiyeti 2. tur için etkisiz oldu yani.

2. turda diğer taraftan gelen 3 takımla da maçlar yapılıyor işte şu an. o maçların 2'si oynandı 2sini de kazandık. yukarıda bahsettiğim 2 galibiyete eklenince de 4 galibiyet oluyor.

puanlama da galibiyete 2 mağlubiyete 1 şeklinde olduğu için 8 puanımız var şimdi. o puan farkı futboldan kalan alışkanlıkla bakınca yanıltıcı tabi ki.

G-M şeklinde gösterimle bakınca daha rahat anlaşılıyor. 4-0'ız şu an.

bu arada umarım e grubunda bugünkü maçlarda büyük karışıklık olmaz da hırvatistan-rusya-almanya 3lüsünden birini karşımızda buluruz. tabi çok büyük bir sürprizle makedonya falan gelirse itiraz etmem :)
ama yunanistan mümkünse düşmesin bugünkü maçlarda aşağı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de zaten 4-5 demedim, pivot dedim. :) Fransanın kalitesini de tartışmak istemiyorum. Turnuva başlamadan daha 3 favoriden birisi Fransaydı. İspanya, Yunanistan ve Fransa Turnuvanın en güçlü ekipleri. İspanya ile eşleşirsek de 1/2'de ÇOK ZOR işimiz.

Bu üçünden ama en korkutucu olan Yunanistan diyorum ben, en rahatı ise Fransa olur.

Zorluk sıralaması yaparsam:

1- Yunanistan
2- İspanya
3- Fransa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...