Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[oyun]Ege üni'de okuyacak adama yer bulmaca

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

saol baluu, sokakta kalmam sanırım ya, yani bi yer bulma çalışmalarına iki saat önce başladım. yurt fiyatlarını falan bi çözmek lazım. yurtkurun nerde yurtları var bakmak lazım. tek sıkıntım kalabalık odaya gelemem yurtta. öğrenci köyünde iki kişilik oda olayına mı girsem? tek kişilik 570 oha.
Sosyal ağlarda paylaş

Okula uzaktır da universiad için yapılan küçük evlerden oluşan olimpiyat köyünde bir evimiz var. İstersen öm at bana yarın babamla konuşiim, şu an kiracısı yoksa orayı tutabilirsin. Bi arkadaş da bulursan daha karlı olur. Zaten hazır kiracı yoksa fazla para alacağını sanmıyorum. Pati kazıklatmam babama :D
Sosyal ağlarda paylaş

olimpiyat köyünde eviniz var ve onu ege bilgisayar kazanan adama mı tavsiye ediyorsun pelin?

istanbul'da oturup sabancıya her gün evinden gidip gelmek gibi bir şey o asd.

küçükparkta falan uygun bir ev bulursun ya, en yakın o civar yani. kafana uygun adam bulana kadar erkek yurtları falan da olması lazım itfaiyenin orada, ama sakın bornova'dan ayağını atma yani dışarı. cami durağı tarafları migrosun orası stadın etrafı merkez vs de alternatif hep küçükparka.
Sosyal ağlarda paylaş

Tek başına yavaş çıksın küçükparka, 3 kişi min veriyorum.

İzmirli ev sahipleri sagolsun, öğrencinin alnından öpüyorlar ev kiralarıyla.

Aileye 300 Öğrenciye 600 diye tabelalarla tanıştırdılar beni, sağolsunlar.

Evleri küçük çok kötü, iyi olanları da zaten öğrenciye vermiyorlarmış beyefendiler.

Şu şehri o kadar övüyorlarya her yerde ona yanıyorum, kaldır at çöpe, haritadan silinecek memleket, Van bile daha güzel be.

Of içimi döktüm biraz topiğe ama kusura bakma, siz devam edin sohbete, izmir konusu açılınca dayanamıyorum kusuyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:

Tek başına yavaş çıksın küçükparka, 3 kişi min veriyorum.

İzmirli ev sahipleri sagolsun, öğrencinin alnından öpüyorlar ev kiralarıyla.

Aileye 300 Öğrenciye 600 diye tabelalarla tanıştırdılar beni, sağolsunlar.

Evleri küçük çok kötü, iyi olanları da zaten öğrenciye vermiyorlarmış beyefendiler.

Şu şehri o kadar övüyorlarya her yerde ona yanıyorum, kaldır at çöpe, haritadan silinecek memleket, Van bile daha güzel be.

Of içimi döktüm biraz topiğe ama kusura bakma, siz devam edin sohbete, izmir konusu açılınca dayanamıyorum kusuyorum :)

he ya verin bizi yunanistana biz de rahatlayalim siz de
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...