Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:

Ahaha :D Abi iyi scoutun yoksa genç adam almayacaksın. 17-17 özellikli bi scout sana adamın full potta oynadığını söyleyebilirdi yani

abi 18 16 da, özellikle tavsiye etti 2scoutum da bu adamı. takımın çapı da beklenilen de düşük olunca böyle takım için ideal adam dedi demek ki :D 4.5 yıldız vermiş şerefsiz :(
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben galatasaraya elanodur, jo'dur santos'tur alıp sıfırdan oyuna başlamak istiyorum da, bunun için transfer patchi falan var mıdır? yoksa yeni oyunu mu beklemek istiyorum?
hiçbirine de oyun kuralları dahilinde bütçem yetmiyo, bi program falan varsa bunları alıp oyuna devam edeyim. halp plx, yetoyum bu konuda baya.
Sosyal ağlarda paylaş

nası yani? Zaten gs kadrosunda deil mi bu adamlar?

Bu arada 5. sezona giriyorum nihayet, yabancı olarak Vukocevic ve Pochaco'yu aldım süper oldu takım. Yerli olarak da defansa Emre Güngör ve Özgür Çek takviyesi yaparak tüm zayıf bölgelerimi kapatmış oldum böylece... Ha bir de yedeğe Gökhan Töre'yi kaptım beleşe, adam sakatlanırsa falan kadroda bulunsun.

Elimde 7.5 milyon euro daha transfer bütçesi var ama kontenjanım dolu, yerliler de ya değmiyo ya da çok pahalı. Sercan Yıldırım'ı 10'a bırakırız dediler yetmedi param, tutuyorum.

Şu büyük umutlarla getirdiğim ama gelişmeyen regen sağ kanadımı satar onun yerine canavar bi sağ kanat alırım belki sezon ortası
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

10.3 patch yapmalısın

@rew: Abi Gökhan Töre aşırı leşti 10.2'de ya. Bütün özellikleri 3-4 falandı yani komikti. Değeri çok yüksek ama özellikleri dipte böyle anlam verememiştim. Hani gelişir gelişir de nereye kadar gelişecek 3-4 olan özelliklerin hepsi 16-17 olamaz ki :D

gökhan töre baya iyi oluyormuş ileride.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...