Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

ya zaten geçen sezon 21 gol mi ne yedik. defanstan pek top geçmiyor. Yani mandanda pek hatalı gol yemio ki şu ayağından açma elinden kaçırma filan hiç yapmadı 2 sezondur daha. he kurtarabileceği topları yemiş olabilir de o kadar da olur.

mandanda yı 2 sezon önce 33m 'e almıştım
akinfeev şu an 28 veya 29 yaşında sözleşmesi biterken alıorm ama genede para veriorz ne hikmetse o da 8.75m

dolarla oynuorm ben
Sosyal ağlarda paylaş

Traore'nin özellikleri çok kötü ama ya :( En azından benim 5. sezonum hala fin comp falan 14-15 civarı. Yani Real Madrid'in forveti olacak adamın en az 17 olması lazım bence. Heading desen o da 15 üstü değil. Zaten 15 üstü özelliği yok gibi physicallar dışında. West Ham için mantıklı da öyle dünyanın en iyi kulüplerinde oynatılacak adam değil pek..
Sosyal ağlarda paylaş

Bende 2-3 sene içinde Fener çöküyor yaw oyunda... Semih kontratı biter bitmez avrupaya gidiyo, Alex yaşlanıyo falan, adam gibi yabancı da almıyolar hep abuk tipler, ilk 11'de Kazım Burak (10.2yle başlamıştım oyuna) falan oynuyo, regenlerle 2. sınıf yabancılarla götürmeye çalışıyorlar.

Bir tek Volkan var, deli kaleci oldu bende o sayede üst sıralarda kalıyolar ligde.

GS coşuyor, BJK orta karar devam ediyor, Kayseri Bursa falan bayağı iyi gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...