Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

valla taktik olsa anlicam da, onu da değiştirdik 2-3 kere... Noldu ben de anlamadım. Bi de tackling normal olsa bile sürekli penaltı yapıyo benim baltalar. Hadi Orhan Ak yapar anlarım da, Mehmet Sedef var sol bekte, o zaten penaltı ve kırmızı kart kralı, artık oynatamıyorum korkudan :/

Hani ardarda 2 penaltı yapılıp üstüne 2 tane defanstan rakibe asistin de taktiklik bi yanı yok ki (tacklingim asla hard olmadı)...

Neyse bakalım belki bigün devam ederim de en son save nerede onu bile bilmiyorum sinirle kapatınca.
Sosyal ağlarda paylaş

Bursa - Kayseri yardırıyo zaten sen kontrol etmesen bile 1-2 sezon içerisinde... Kayseri coştu özellikle bende, 2 tane regen bulmuşlar, biri forvet biri orta saha, dehşet saçıyolar.

Hatta biri Regen değil galiba "Ömer Şişmanoğlu" diye bakın bi bende 15ten düşük stati yok şu anda hiçbi alanda
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Bursa - Kayseri yardırıyo zaten sen kontrol etmesen bile 1-2 sezon içerisinde... Kayseri coştu özellikle bende, 2 tane regen bulmuşlar, biri forvet biri orta saha, dehşet saçıyolar.

Hatta biri Regen değil galiba "Ömer Şişmanoğlu" diye bakın bi bende 15ten düşük stati yok şu anda hiçbi alanda

10.3 patchidir o heralde. Ömer şişmanoğ*lu'nun bende en iyi özelliği 15 :D Ki baya oynattım. İlk sezon Makukula'yı kesti. İkinci sezon da oynadı ama sonra brezilyalı bir regen ve Yaya Sanogo gelince sattım onu =D
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

hayır yeni patch dedigim bu crashleri falan onleyen patchlerden yaptım. sıfır km lig kurdum 2009 / 2010 july başlangıçlı. jo falan geldi. bu adamlr devre arasında geldi. garip yani.

Ben kapattıydım patchleri, jo ve santos nasıl olmuş, özellikleri? Faydalılar mı takıma?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...