Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

başlicam bu fm ye ama yaa...

oyunu alt-tab la küçülttüğümde sürekli çöküyor.

eskiden hiç olmuyordu win RC varken, sora Win7 kurunca oyunu baştan yüklemem gerekti. Oyun processingdeyken alt tab yapıp nette falan geziyorum ya da başka bişilerle uğraşıyorum, ama sürekli (her seferinde değil ama) çökmeye başladı oyun. Alt tabdan tekrar çıkmıyor, anca task managerdan kapatabiliyorum ya da uzun süre ellemezsem tekrar full screene dönüyor ama java runtime error verip kapanıyor (bi 10 dk falan sora)

Nedir bu kepazeliğin çözümü?
Sosyal ağlarda paylaş

10.3 çok çok kötü bi update galiba yaa...

2 senede 2 şampiyonlukla tsl ye kattığım takımım, bayağı da güzel yabancılar almama rağmen batırdıkça batıyo. Dibe demirledik takımı.

Üstelik yabancılar (hani gayet iyi lig ortalamasına göre statleri) batırdıkça batırıyor. Öyle ki artık hepsini bedava oynatıyorum resmen. Sürekli poor performance dan dolayı ceza veriyorum. Ve o kadar kötüler ki bir tanesi bile itiraz etmiyor hepsi de cezayı kabul ediyor.

Öyle bir kötüyüm yani. Denemediğim uygulamadığım taktik yok.
Sosyal ağlarda paylaş

aynı taktikte dayandığım da çok oldu fayda etmiyor.

Maç motorunu değiştirip iyice bok etmişler.

Oyun resmen "hmm senin yenilmen laızm" diyo göstere göstere. Son 13 maçın 7 sinde ilk 5 dk da gol yedim. Yine aynı dönemde 2 DC min ortalamaları 5.58 ve 5.92

Takım bayağı iyi sayılır TSL'ye göre. Hugo Viana, Yıldıray, Achinebe, Addo, Cihan Haspolatlı, Orhan Ak (yedek bu), Mehmet Nas falan var takımda.
Sosyal ağlarda paylaş

2-1 gerideyim daha dk 20 (tabii ki yine 7. dk da gol yemişim) ama habire bastırıyorum trabzona karşı, son 5 pozisyonun 5i de benden.

Noldu? ardarda 3 dk arayla iki oyuncum (Aurelio ve Mehmet Nas) penaltı yapmaya karar verdi bi anda 4-1 oldu maç. Ardından defans adamım 1.5 (yazıyla bir buçuk) ile oynamaya karar verdi, ve rakibe arka arkaya 2 asist yaptı 6-1 oldu. Sonlara doğru da bi kontra yedim 7-1 bitti maç. ****rler diyip alt+f4 direk save falan bile almadım, muhtemelen oyunu silicem :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...