Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

transfer sonrası toplantılar oyunculardan beklentilerinizi onlara anlatmanız adına etkili olabilir. ne için transfer ettiğiniz falan soruluyor çünkü. mesela ben srna yı alıp manu ya toplantıyla coşturdum. kaptanlık vericem dedim delirdi adam aeabhaea
Sosyal ağlarda paylaş

transfer taksitlerini 4 seneye yayabiliyoruz. müthiş olmuş :)

bu sene nedense oyundaki ufak şeylerden çok mutlu oluyorum , herhalde 2 senelik iyi oyun özleminden.

"oyuncularım beni dinlemiyor" şikayeti bile etmedim daha :P

fanboi olmak istiyorum azmo , ne yapmam lazım? :)
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

abi demoda kaleci ceza sahası çizgisinde topu aldı, aha çıktımı lan yoksa mal zuaaa dedim. çıkmamış. yerden kalktı, degaj yaparken öne adım atıp kırmızı gördü. :D

ilet bunu azmo. :D bug buldum.

bir de steam'de kaç lira oyun?

ahaha bence ileticek birşey yok biliyorsun adamlar patch'le oyunu adam ediyorlar ve crack için bi nebze koruma sağlıyorlar. kesin özellikle yapmışlardır böyle birşey
Sosyal ağlarda paylaş

bug değil olm ben gördüm böyle bişey. ayrıca hiç unutmam bigün televizyonu açmıştım tii zamanında. engin ipekoğlu nun fener de olduğu yıllar. engin degajı bi vurdu adamın sırtına çarpıp üstünden aşırtma gol girdi. ben dedim ulan heralde hazırlık maçı falandır. meğersem avrupa ön eleme maçıymış. sonra bülent korkmaz ın faul yapınca mı yapılınca mı hakem kendisi lehinde karar verdi diye itiraz edip sarı kart gördüğünü bilirim ben ne bug ından bahsediyosunuz siz:D
Sosyal ağlarda paylaş

benim 2 tane "tweak" isteğim var..

azmo iletebilir mi bilmiyorum , süper olur (hatta pm de atayım azmoya bunu)

- taktik ekranında kadro kurarken kadroya oyuncu eklerken , eğer ki "scroll down" yapılmış ise , ekranın en üstüne geri dönüyor menü. her seferinde aşağıya inmek bayıyor bi yerden sonra.

- maç ekranında , klasik 2d izlerken player stats ekranındaysak , highlight girdiğinde stats ekranına geri gelmiyor görüntü. her seferinde girmek işkence.

- yine klasik maç ekranında highlight yoksa "taktik" tuşu çok uzakta. aynı maç görüntüsü gibi bi kısayol gerekli.
Sosyal ağlarda paylaş

hiçbi zaman skor belirleme diye bişey yoktu bu oyunda , beceremiyosunuz takımın kaderini değiştirmeyi , suçu oyuna atıyosunuz + save load yapıp oynayıp sonra oyun kötü demeyin

oyunun kötü yanları tamamen farklı ama şu dediğiniz şey kesinlikle yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...