Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

yeni patch her zaman save game compatible dir. Mac motoru degisiklikleri falan, yapay zeka hepsinin etkisi hemen gorulur, newgenlere falan etkisi de uyguladiginda geldiginden sonraki yillarda gorulur anca ama yine de en temiz sonuclari almak icin yeni patchle yeni oyun acin.

ama eski oyuna devam da etseniz bi kayip olmaz, bisi bozulmaz.

size benden bi soru, 10.3'u uygulayinca status kismindaki versyonunuz ve mac motoru versyoinu kac yaziyor? Bende beta versyonu oldugu icin direkt buildler yaziyor, su an official patch kacinci build bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

galatasaray ile yeni oyuna başladım.

takım çok kötü oynuyor ne yapsam olmadı. 4*2*3*1 oynuyorum önde baros poacher arkalarında aml arda amc kewell amr keita. arda inside forward kewell att.mid. keita'yıda winger ve inside forward arasında değiştiriyorum.
arkalarındaki 2 elano, topal ball winning mid. zorlayıcı maçlarda elano yerine sarp veya ayhanı koyuyorum.
defansta bildiğimiz 4lü defans.
direct pass, stand off more ve stick position yaptım ama arda ve keitaya manuel olarak verdim roam komunutunu.

önerisi olan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Razu said:

galatasaray ile yeni oyuna başladım.

takım çok kötü oynuyor ne yapsam olmadı. 4*2*3*1 oynuyorum önde baros poacher arkalarında aml arda amc kewell amr keita. arda inside forward kewell att.mid. keita'yıda winger ve inside forward arasında değiştiriyorum.
arkalarındaki 2 elano, topal ball winning mid. zorlayıcı maçlarda elano yerine sarp veya ayhanı koyuyorum.
defansta bildiğimiz 4lü defans.
direct pass, stand off more ve stick position yaptım ama arda ve keitaya manuel olarak verdim roam komunutunu.

önerisi olan var mı?

Poacher yazık o adama - inatla sana poacher önerecekler ara valla yazık billa yazık. Advanced Fwd. oynamalı bence. Kewel bence triquartista yani 3/4 forward. oynarsa çok ciddi gol ayağı olur...

Keita - arda ikilisinden BİRİNİ inside forward yapmalısın bence. Değiştirebilirsin ama sadece one at a time.

AMC eğer triq. olursa orta sahan biraz boşalacak Topal'ı veya sarpı veya alacağın iyi bir DM'yi Anchor oynatmanı öneririm. MC olarak Elano playmaker'ın olur ve gaayet de iyi yürütür o işi.
Sosyal ağlarda paylaş

valla şu ana kadar oynadığıma göre söyliyeyim 10.2 ile baya fark gibi geldi bana.

elano ve topalı ball winning oynatıyorum orta sahada topal defend elano support olcak şekilde. ona rağmen orta saha baya bir boş kalıyor.

zaten keita winger ardayı inside forward olarak oynatıyorum.

kewellı trenq. denedim bir kaç maç fena oynamadı, o şekilde devam ederim sanırım artık.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Yeni oyun açmadım ben de eski oyunumla devam ederken pek fark yok gibi. Aynı taktiklerle başarılı oluyorum hatta istediğim oyun daha bile iyi yansıyor sahaya

senelerce biz yakındık durduk "söylediklerimi yapmıyorlar" diye , boşuna konuşmuyormuşuz demek ki! :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...