Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

Masticore said:

Benim şu oyunda en büyük şikayetim Şu maçı izlerken artık allah rızası için taç,korner oldumu topu adam gibi alsınlar. Kimse hedefi tutturamıyor ya. Korner oluyo takım arkadaşı kornerde duran adama atıcak topu bi vuruyo fizana gidiyor. Kornerde ki adam bidi bidi gidip topu alıp geliyo. Yada Toptoplayıcı cocuklar taçı atcak adama yolluyorlar. Hedef yine fail koşuyor bıdı bıdı alıp geliyor topu.

10.2de düzeldi o ; topu göndermek için adamın korner direğine gitmesini beklemiyor artık (evet ancak 10.2 de düzeldi bu 3 senelik saçmalık, ayrıca kutluyoruz SI maç motorcularını)
Sosyal ağlarda paylaş

devam ediyoruz oyuna cardozoyu aldm targetman nobrenin yerine sçtı batırdı :D nobreyi oynatıyorum tekrar adam bozuk targetman oynatıyorum 2 senedir 20 30 gol atıyo
şlde grptan çkamıyodm tam cardozo kazması yüzünden
85 te aldm 90 da gol attı iyice gözüme girdi =D rakip arsenal
Sosyal ağlarda paylaş

dzeko yu aldım 35 m e adam süper statlı ama comp. yapıyorum poacher. yapıyorum her haltı yapıyorum yinede iyi değil. Yani bazı maç 3 gol atıyor ondan sonra 4-5 hafta sıcıyo. Taktikten olsa yerine başkasını koydugumda niye iyi oynuyor o zaman.

1.01 dendir belki bilemiyorum ne zaman cıkıcak bu 1.03 ya baydım valla
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

dzeko yu aldım 35 m e adam süper statlı ama comp. yapıyorum poacher. yapıyorum her haltı yapıyorum yinede iyi değil. Yani bazı maç 3 gol atıyor ondan sonra 4-5 hafta sıcıyo. Taktikten olsa yerine başkasını koydugumda niye iyi oynuyor o zaman.

az kaldi, testin son asamalarindayiz, herhalde bi haftaya falan cikar.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

abi gerçekte de olabilicek bişey için patch beklemek pek de mantıklı değil gibi :)

wolfsburg geçen sene şampiyondu bu sene adam olamadılar mesela, federasyona dilekçe yazıp ligi patchleyin deseler garip olurdu :D
Sosyal ağlarda paylaş

ne alaka anlamadım ki dzeko'nun gerçek hayatta ki performansının football managerla bağlantısını.

1.01 genelde oyunu oynanır hale getirmek içindir (çünkü oyun geçen seneden beri bilerek bug'lı cıkarıyorlar 1.00'da. Önlem olsun diye kopya oyuna). 1.02 ise bugfix ama paticik'te bir cok kisi pc'yi hayvan gibi kasıyo,sevmedim,1.01'e geri döndüm yazıları okumuştum ilk cıktıgında kadro güncellemeside olmadıgından cekmedim 1.02'yi. 1.03'üde bekliyorum cünkü hem oyun tam stabil hale geliyor hemde transferler gerçekleşiyo aslında zevk alacağım oyun şimdi başlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

şu ana kadar almanya, fransa, türkiye, ingiltere 2. liglerinde baya bir takımla en az 1 sezon oynadım aralarında açık ara en iyisi kesinlikle real betis..

kaleci olarak efsane Vilar, free transfer'den denilson, ve 4 milyon euro'ya salcidoyu aldım (bir de 350k'ya linderoth)

4-2-2-2 ve 4-2-2-1-1 ile

30 maç yaptım 6 gol yedim, 2'si penaltıdan ve 2 tanesini de kral kupasında real madrid'ten yedim..

24 maçtır da yenilmiyor takım..

* yani diğer 2. lig takımları çok mu kötüydü de ben hepsiyle oynarken hezimete koşuyordum veya betis mi çok iyi?
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

şu ana kadar almanya, fransa, türkiye, ingiltere 2. liglerinde baya bir takımla en az 1 sezon oynadım aralarında açık ara en iyisi kesinlikle real betis..

kaleci olarak efsane Vilar, free transfer'den denilson, ve 4 milyon euro'ya salcidoyu aldım (bir de 350k'ya linderoth)

4-2-2-2 ve 4-2-2-1-1 ile

30 maç yaptım 6 gol yedim, 2'si penaltıdan ve 2 tanesini de kral kupasında real madrid'ten yedim..

24 maçtır da yenilmiyor takım..

* yani diğer 2. lig takımları çok mu kötüydü de ben hepsiyle oynarken hezimete koşuyordum veya betis mi çok iyi?

betis 2. lige göre çok kaliteli kalıyo ancak yine de başarın iyi bence , 2. sezon la ligada akla kara tamamen belli olur :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...