Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

Bariz daha fazla abi :D Yeteneksiz sadece fizik adam da asla almam ki. Zor da olsa yeteneği ve fiziği birlikte iyi olan adam alırım. Ama Yusuf gibi adamlara takımda tahammülüm yok. Ben hızlı futbol oynatmayı severim takımlarıma, 55. dakikadan sonra pili bitecek adamla işim olmaz. Kaldı ki haftada 3 maç yaparken stamina'sı 12'nin altında olan adam 1 maçta adam gibi oynayabilir anca..
Sosyal ağlarda paylaş

Bende hızlı futbol seviyorum ve fizik gücüne dayalı oyun oynarım genelde.Ha bi tane alex tipi oyuncu önemli değil takım onu kaldırır da staminası 12 den düşük başka adam oynatmam.Zaten o alex gibi herifinde closing down unu ve tackling i en düşüğe getirirm.Adam topla koşsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

-------
AML AMC AMC AMR
----------
---DM DM---
DL DC DC DR
----GK----

ikincisi

-------
---AMC---
ML MC MC MR
---DM---
DL DC DC DR
----GK----

bunlarda 2 si daha iyi.
1. sinde amc nin birini mc yapabilirsin. amcyi de trequartista yaparsın. hiç forvetsiz, en azından forvet özelliği olmayan bi adamla oynamak çok zor
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

orta sahanın ortasında 3 kişi var benim 2 si metin diyadin gibi dinamo öteki de lincoln gibi kıçını kaldırmıyo. ideal oluyo öyle

dmc - rolfes
mc1 - biglia
mc2 - rakitic

o rakitice nası tahammül ediyosun?
ayağına aldığı 10 toptan 8 ini 30 metreden kaleye vuruyor adam, delirtiyor beni. vurma diyorum dinlemiyor falan
Sosyal ağlarda paylaş

Editör db'si de güncellenmiyor mu abi? Editörü açıp 10.2 db'sini yükler bakarsın oyuna başlarken PA'sı ne CA'sı ne. Genie scout zaten asla kullanma da bu editör onun kadar da hile sayılmaz (:P)

Ki zaten bence uslu bi çocuk ol ve scoutlarını yolla, beğenirlerse riske gir ve transferi yap :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bi de brezilyalı(sanırım fluminense de oynuyodu) ALAN diye bi forvet var,4 milyon euro ya serbest kalıyor verirseniz.Adam direk complete forward.4 e alıp çok rahat 1 sene sonra 20 ye falan okutabilirsiniz.İyi de oynuyor,şiddetle tavsiye ediyorum fiyat/performans oranı çok yüksek
Sosyal ağlarda paylaş

Güçsüz takımlar için kaleci: Forsyth. 1-1.3 milyon euro arasına alıyorsunuz. Hani Milan Real Madrid ManU falan gibi yıldız klasmanı takımlarla oynamıyorsanız herhangi bir baş-altı premier lig/ispanya ligi/italya ligi takımını, ve her türlü türk takımını (gs fb vs) rahat rahat götürür, bayağı bayağı iyi. Yaşı kaleciye göre genç, üstelik de BAYAĞI gelişiyor. Hem jumpingi hem positioningi 15in üstünde olduğundan (ya da 1 sene içinde çıktığından, hatta jumping 17 18 falandı galiba) kolay kolay gol yemiyor. Ara ara çok nadir dandik hatalar yapması dışında dehşet kaleci. Üstelik de aldığınızın 20 katına satabiliyorsunuz ileride göz önünde bir ligde oynuyorsanız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...