Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

sana göre hiç kusur yok zaten oyunda nilep , 3 senedir süper oyun diye geziniyosun :D

bu arada : KORNERLERDE TOPUN GELMESİNİ BEKLEME OLAYINI DÜZELTMİŞLER. adam atışa giderken aynı anda topu da gönderiyolar

ayrıca taktik değiştirdikten sonra , "making tactical changes" uyarasını bekleyene kadar olan kısımda "touchline instructions" verememe olayı da kalkmış.. bu da güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

99 dan beri oynuyordum da 2008 den sonra hiç oynamadığımdan alışmam gerekecek :)

Birde multi zman sorunu var ondan çok detaylara inemedim :)

DC FC wonderkid var mı , gallası satıcam, 30 yaş üstünde adam tutmayı sevmiyorum takımda, scouting içinde zaman yok, 1 sezonluk oyun olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç sevmiyorum kuzey avrupa topçularını. Zlatan hariç yüzlerine bakmam. Tamamen kendi kıllığımdan. Irkçılık da değil stillerini sevmem :(

Brezilya'dan milyon tane çıkıyo iyi forvet. Bi de İtalya'da var milan co-own ediyo bi takımla, genç forvet bildiğin wonderkid. Adını hatırlayan çıkar illa, param yok alamıyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle staff yazayım..

delgado meco..
kaçırma bu adamı..
tam hatırlamıyorum ama 2 antremana 5, iki tanesine de 4.5 yıldız çakıyordu sanırım..
kaleci için harald schumacher..
direk 5 yıldız..

defans için iyi genç olarak da otamendi var, arsenal taraftarı onu çok seviyor bir yerden sonra (ben de gallas'ı satıp onu almıştım)..
Sosyal ağlarda paylaş

para varsa direk zapata, yoksa otamendi her türlü iş görür.
zapata bence oyundaki en iyi cb.teknik filan yok gerçi ama, defans dediğin önce defans yapıcak. top çalıcak, markaj yapıcak, nolook pass falan vermicek artis artis :P

bu arada, almanya liginde hiç 4-3-3 oynıyan oldu mu? 4-2-3-1 oynarken 4. 5. sıralarda 4-3-3 e geçince takım çılgın atmaya başladı(hoffenheim).buglı mıdır nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

massosoit said:

beyler eskiden yeni oyuna girerken,versiyonu seçebiliyorduk sanırım dimi.şimdi bende sadece default seçeneği var,sizde de öylemi.bazen kıllanıyorum acaba eski versiyonu filanmı oynuyorum diye.

database versiyonunu seçebiliyordun orda , oyun her halukarda son patchlediğin versiyonda oluyordu.

şu anda seçtiğin default , database seçeneği. editor mantığını değiştirdiler , artık default üstne yaptığın değişiklikler "plug-in" gibi gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...