Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

20 milyon transfer parası gelince devre arası transferleri de bi garip oluyor kardeşim! :

- gourcuff - 24.5 milyon pound
- ashley young - 20.5 milyon pound

daha aralığın ortası.. sakho'yu almaya çalışıcam defansa katkı olarak. bi de dzeko'nun yokluğunda forvete destek için bi adam daha alabilirim. şöyle hızlanması 18-19 bi adam arıyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

20 milyon transfer parası gelince devre arası transferleri de bi garip oluyor kardeşim! :

- gourcuff - 24.5 milyon pound
- ashley young - 20.5 milyon pound

daha aralığın ortası.. sakho'yu almaya çalışıcam defansa katkı olarak. bi de dzeko'nun yokluğunda forvete destek için bi adam daha alabilirim. şöyle hızlanması 18-19 bi adam arıyorum..

milevski adını dogru yazmamıs olabilirim, aradıgın tür forvet
Sosyal ağlarda paylaş

Ya milanla ligde berabere kaldım sonra genoa kendi sahasında 1-0 aldı üstüne haftaiçi takım yorgunken kupada bi de adamlarım sakatlanınca milana deplasmanda 2-1'den 2-3 verdim maçı takım kötü gidiyo lanet olsun indirdiler liderlik koltuğundan :(

aptal bi kural varmış senede 2 non eu alabiliyomuşsun max, transfer de yapamıyorum o yüzden ucuza avrupalı yok..
Sosyal ağlarda paylaş

robert milevski zaten kadroda :)

ucuz buldum , vagner love alıyorum. hem düşük maaş hem de düşük maliyet. 5. forvet olucak sonuçta , en kötü seneye geri satarım.

ACAYİP bir kadro oldu bu arada , transferler bitsin , A takım kadrosunu bi pasteliycem buraya. Tottenham 1.5 senede ancak bu kadar iyileştirilebilinir ;) devre arası transferlerim tutarsa , şampiyonlar ligi finali ve şampiyonluk hayal değil :D
Sosyal ağlarda paylaş

azmo'nun daha önce dediği gibi olay tamamen italyan research takımının "en iyi oyuncular bizde" inancından kaynaklı. Italya'ya transfer olan herhangi sıradan oyuncu 1 sene sonra mevkiisinde en iyi olup çıkıyor. eto'o nun özellikleri seneye baya bi artıcak bence , olandan bile :)
Sosyal ağlarda paylaş

At. Madrid ile olmayacak başarıları yakaladıktan sonra zevkine bir Man Utd kariyeri açayım dedim..
zevkine diyorum çünkü zaten iyi olan kadrosu üzerine 75 M £'luk bir transfer bütçesi veriyor herifler..
istediğini al kadroya..

benim sormak istediğim şu ben klasik 4-4-2 oynatıyorum Man Utd'ye (aslında daima 4-3-3 oynarım ama bu taktik iyi uyuyor Manu'ya)..
ancak ben başka takımlardayken leblebi gibi gol atan Rooney 6-7 maçta 1-2 golü geçemiyor..
ne denediysem olmadı, uzun forvet yanına koydum olmadı, kısa paslar yapabileceği bir forvet koydum olmadı, poacher yaptım olmadı, deep lying forward yaptım olmadı..
yine en verimlisi complete forward oldu ama yine de istediğim seviyede değil..
orta sahanın göbeğinde oynayan fletcher bile 4 maçta 6 gol attı..
nedir bu Rooney'nin derdi ve ilacı nedir? tavsiyeler?
Sosyal ağlarda paylaş

Takımın gol atıyosa sorun ne ki? Rooney gerçek hayatta da zaten çok gol atmaz, amc gibi oynar sık sık. Bi de o atakları kopartıp götüren bi forvet modeli vardı complete değildi de onun gibi olan. Yani poacher değil, traquerita hiç değil, target man de değil, deep lying forward da değil. İşte kalan model olmalı. Onu dene. Rooney o model bi adam
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

deep lying forward - berbatov
advanced forward - rooney

böyle bi dene

berbatov'u sattım..
gerçek hayatta sevmediğim adamları takımda tutmamak gibi bir huyum var..
üstüne forvete çılgınlar gibi transfer yaptım nedense..
mevcut kadrodaki forvetler;

rooney
gignac
rossi
adrian (deportivodaki genç çocuk)
cristaldo

bir de babacar var ama o henüz 16 yaşında olduğundan genç takımda..
jovetic de var ama o da sol kanatta oynuyor şimdilik..
macheda ve welbeck de kiralık..
ne yapacaksın bu kadar forveti diyenler olabilir diyerek eğer kariyerime devam edersem bir sonraki sezon rooney-gignac-rossi üçlüsünü satmayı düşünüyorum (belki rossi kalır)..
tamamen gençler ile oynayacağım..

neyse bu oyuncular ile nasıl bir ikili ve hangi özellikleri tavsiye edersiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

Forveti tamamen gençlerden kurmamak dışında her şeyi tavsiye ederim. Ne kadar kaliteli ve yetenekli de olsalar tecrübesizlikleri yüzünden genç forvetler saç baş yoldurabiliyor. Bi tane tecrübeli forvet oynat bence mutlaka, yoksa benim gibi Pato-Bojan ikilisi ağlatır kaçırdıkları gollerle. Tecrübe şart. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...