Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

Satsam adam yok yerine bi sezon sonuna kadar dursun da sonra yedeğe çekecem.

Sanırım ligde kalacam bu arada, bayağı toparladı takım orta sıralara tırmanıyor yavaş yavaş.

Yalnız bu son dk da takımın oyundan düşmesini napacam bilmiyorum. Arsenal son saniyede attı 2-2 bitti, liverpool 89da attı 2-1 aldı, 3 puan kaybettim toplamda.

ManU'da son dakkada çakmıştı ama o maçta zaten 5 tane attıkları için pek önemi yok :D

Şu sezon sonu şöyle 30-40 milyonluk bi bütçe lazım takımı adam etmek için, hadi başkan verirsin sen...

DL, DC, MC, AML, SC lazım direkt acil olaraktan. Öyle ki bazı mevkilerde (aslında tek mevkide) coca cola lig 1 den kalma adamlar oynuyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bi de şu oyundaki gol atar atmaz gol yeme aptallığından hakkaten bıktım. 2 oyundur sürüyo bu fm 09 da da vardı, eğer yenik durumdan berabere falan geldiyseniz golü attıktan hemen sonra adamlar taktik değiştirip santradan gelip gol atıyorlar. Nasıl mucizevi bir taktikse anında santradan gol sağlıyo, bu aptallığı hala düzeltemediler.

oh be kin kustum rahatladım :)
Sosyal ağlarda paylaş

ona 2 oyundur küfrediyorum ben zaten de saçma developerlar bunun çok kiritk bi an olduğunu düşünüyorlar sanırım. Aynı şekilde penaltıya gitmesi ya da kalecinin saatlerce aut atışı kullanması da var. Bazen de adam taç atarken takılıyo mu napıyosa oyun iki saat kafayı sağa sola çeviriyo falan.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Yok öyle bişey rewendor sen yetememişsin (:P)

ama cidden bana olmuyo öyle çok sık. Baya ender oluyo o da normal olasılık diyorum geçiyorum :)

Alala bana 2 oyundur feci sık oluyo, belki küçük takımlarla oynadıım için her maçım kritik geçtiğinden arada bi de olsa çok fazla gibi geliyo bana ama her sezon an az 6-7 defa başıma geliyo gol atar atmaz santradan gol yeme olayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi gol atar atmaz pause yapı oyunu soğutma taktiği vermeyi falan dene.. Ya da takımının karakteriyle ilgili de olabilir. Ya da rakip takım fazla determined bi takımsa falan yine işte gol yer yemez karşılık verebilirler. Çok olması abartı da yine önlem alınabilir ya da mantıklı bi açıklama getirilebilir heralde..
Sosyal ağlarda paylaş

korner olayında yanlız değilsiniz, forumlarda da sürekli konuşuluyor..

tek yapıcakları şey , topu atışı kullanıcak adam noktaya gitmeden önce göndermek. çok basit :) adam noktaya vardığında top yakınında olucak yani.

bi de sinir olan başka bişey de , seri penaltı atışlarında 2 atış arasındaki bekleme.. ulan skip işte skip!
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:

yok abi rewendor tamamiyle haklı yani. kesinlikle böyle beraberliği yakalamışsan adamlar santradan pat diye vuruyor tokadı.

en az 20 kere yaşadım yani net.

Üşenmeden saydın bu sezon 33 maç yaptım daha ligde, 9 tanesinde olmuş bu olay, kupada da 1 kere olmuş.

Zaten SI her sene oyunun içine bir aptallık koymazsa rahat edemiyo bu seneki de bu demek ki :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...