Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

bu arada şaka maka 6 puan kaldı euheuh , 2 puan önümde de liverpool var. ve fikstür avantajı bende.. arsenalle kendi evimde oynıycam , onun dışında diğer deplasmanlarım nispeten kolay rakipler , kendi evimdeki maçlar da normal şartlarda kazanıcağım maçlar.

haydin spurs!

ek : 3 kaldı!

manu fikstürü çok fena.. benle londrada oynıycak.. chelsea ile londrada , liverpoolla old traffordda. şampiyonlar ligi de var arada.. vay anam vay.. yoksa şampiyonluk mu geliyor!
Sosyal ağlarda paylaş

manu dökülmeye devam ediyor.. bu sefer de kendi sahalarında sunderland'e yenildiler.. everton deplasmanından 3 puan çıkartırsam liverpool manu spurs eit puanda olucak..

bu arada fa cupta man city'ye deplasmanda yenilip kupaya çeyrek finalde veda ettim :/

yenildik 2-1 :(
Sosyal ağlarda paylaş

sunderland ile ligi 7. bitirdim.FA cup ve lig kupasını aldım. 2. yılımda gözlemcilerimin ısrarla önerdiği bir oyuncuyu psg den 13m ye aldım ama patladı gibi :(.velesso yu aldım zar zor.bir defans birde forvet buldummu harika olcak.rivas ı lanet çalışma izni yüzünden alamadım :(.zar zor arayıp bulduğum koçlarıda diğer takımlar aldı hep sinir oldum,şimdi işin yoksa gene ara seç felan filan.

birde nelson rivas ayarında bir defans öneriniz varmı.defansım servet gibi adamlarla dolu
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben alabilirsem bruno alves ve fazioyu alıcam seneye.. woodgate ve dawsonı gönderip. para olur herhalde , ama adamlar gelir mi emin değilim. olmazsa abanıp sakho'yu alırım.

sağ bek sol bek mevkii tamam.

orta saha neredeyse tamam. sağ veya sol kanat gerekebilir. defoe gidici , keane'i de güzel bi teklif olursa göndericem.

kaleye akınfeevi aldım sezon bitmeden. gomes'e ısınamadım bi türlü. cudicini de yeterli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

fanatiğin sezon sonu haberleri gibi bi post atayım :

MANU : 77 +40------ Spurs : 75 +35

blackburn 0-1 ------ burnley (D) 2-3
chelsea (D) 1-0 ------ wolves 3-0
aston villa ------ west ham (D)

işim zor gibi :/ west ham deplasmanından hep çekinmişimdir.. 3te3 yapıp chelsea maçında beraberlik beklemem lazım.. o zaman da ekstradan 5 avaraj lazım. haydi bastır chelski :D

--

yok böyle bişey.. manu sahasında 1-0 mağlup.. benim takım 2-0 öne geçtiği maçı ikinci devrede 3 gol yiyip kaybediyor.. ne yaptıysam toparlıyamadım :/

hatta 90da manu atmış gol berabere bitmiş.. ikinci olduk artık :/

--

3-0 kazanabildim anca wolves'a karşı.. zaten pek bi anlamı kalmadı manu yenince chelsea'yi..

seneye baya değişik bi şampiyonlar ligi olucak arsenal ve chelsea olmadan..
Sosyal ağlarda paylaş

cado said:

sunderland ile ligi 7. bitirdim.FA cup ve lig kupasını aldım. 2. yılımda gözlemcilerimin ısrarla önerdiği bir oyuncuyu psg den 13m ye aldım ama patladı gibi :(.velesso yu aldım zar zor.bir defans birde forvet buldummu harika olcak.rivas ı lanet çalışma izni yüzünden alamadım :(.zar zor arayıp bulduğum koçlarıda diğer takımlar aldı hep sinir oldum,şimdi işin yoksa gene ara seç felan filan.

birde nelson rivas ayarında bir defans öneriniz varmı.defansım servet gibi adamlarla dolu

rivas efsane ya
fm 09'da 40 milyon euroya satmıştım fenerdeyken,peeh peh.
ben David Luiz'i aldım defansın göbeğine,iyi oynuyor memnunum.
Sosyal ağlarda paylaş

Cado,kesinlikle mateo musacchio yu öneririm sana.Yeni Ayala adam adeta,arjantinli ama italyan vatandaşlığı var(öyle hatırlıyorum).Bütün özellikleri güzel ve genç olduğundan 1 sezon içerisinde mükemmel bi adama dönüşüyo şans tanırsan,seni mahçup etmez.acceleration pace 16 şar falan oluyo bi süre sonra ki bi defans(dc) oyuncusu için çok fazla...
Sosyal ağlarda paylaş

valla uzun zamandır ilk defa bu oyunda forvetlerimi istediğim gibi kullanabiliyorum. 3 forvetim de 19 gol üstü attı ki uzun zamandır görmediğim bişeydi benim için.. kısa forvetleri çok iyi kullanamadım , o yüzden satıyorum hala para ederken ikisini.. tek forvet , elimde de uygun 3 oyuncu var (pavluçenko , crouch ve milevski) arda + modric de en iyi şekilde bu taktikte kullanılır herhalde..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...