Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

Bu arada orta sıra takımlarına düşük bütçeli kaleci arayanlara ya da acil kaleci sorunu çözmek isteyenlere Forsyth'i öneririm. Bir Casillas deil ama bayağı başarılı kurtarışları var bayağı tuttum ben.

İlk sezon sonunda takımıyla anlaştığım kaleci gelmeyince transfer döneminin sonlarına doğru kalecisiz kaldım diye paniğe kapılıp tüm kalecileri inceleyerek saatlerce araştırma sonunda bulmuş ve özelliklerinin önceden anlaştıım kalecimden iyi olduunu görmüştüm. Alelacele 1.3 milyon euroya transfer ettim ben, eğer vaktiniz olursa pazarlıkla daha düşüğe de alabilirsiniz tahmin ediyorum.

İngiltereden work permit alabiliyor, fazla maaş beklemiyor (aldığım sırada kariyerini diriltme moduna girmişti) ve PAsı CAsı nedir ne değildir bilmiyorum da bayağı rahatlattı benim kaleyi

Üstelik de yaşı genç kaleci için, yıllarca idare eder.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

CM'de vardı ona benzer bişeyler sanırım. Bi de fifa manager serilerinde de player interaction daha iyi. FM'de player interaction yetersiz cm iyi yapmış dediğimde dövdünüz beni burda, al işte şimdi şikayet edersin. Hıh!

CMnin sorunu yaptıkları değil yapamadıkları :) ÇOK güzel şeyler düşünmüşler , daha doğrusu zaten eski menejerlik oyunlarında olup SI gamesin beceriksizliği yüzünden FMden çıkarttığı bir sürü şeyi eklemiş adamlar.. ama gel gör ki standart menejerlik mekaniklerini çok kötü yapmış adamlar..
Sosyal ağlarda paylaş

Bir haftadır oynayamıyorum işten güçten bir de MW2'den bu gece devam edecem 2. seneden.

İlk sene ŞL gruptan çıktıktan sonra save load yaptım itiraf ediyorum, ama 2milyon transfer bütçesi de asabımı bozmuştu, 2. sene istediğim adamları alacaktım. aldım da !!! Srna, Montillo bir de Mesutu aldım 48 ay taksitle ahaha. Luzır falan demeyin gayet de keyif aldım : ) Ama bundan sonra ciddi bir Ath. Madrid macerasına başlamak istiyorum.

Srna'ya hastayım zaten, Barca'yla oynasam yine lmaya kastırırım.
Montillo alabileceğimiz en iyi CM herhalde ? Ben hiçbir adamdan böyle bir performans görmedim lol, Fabregas falan halt etmiş.
Mözil sol kanadı parçalıyor aslanım koçum hem de yerli statüsünde
Holoskoyu inside forward oynatınca coştu 7,4 ortalamayla falan oynadı.

Ama şu Cristaldoyu satasım var çok pis ya, adamı alınca 1.5 milyona geldi, şu anda değeri 9 milyon ama atamıyor gol. Ardarda 10-12 maç atamadığını hatırlıyorum, inanılmaz bişi ya. Çıldırıp Batuhanı koyuyorum adam atıyor, beklerim atıyor, Cristaldo atamıyor. Var mı şöyle güzel bitirici bir forvet ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...