Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

Ya şey mi acaba, kadroyu çok değiştiriyorum, acaip rotasyon yapıyorum alışamıyoruz birbirimize diye mi kızıyo oyuncular.

Zaten demin açtım oyunu ilk maçımda Arda 6 ay sakatlandı hadi len diyip kapattım bi baygınlık geldi, maçı da 8-2 kazanmıştım üstelik. bi süre oynamam heralde
Sosyal ağlarda paylaş

ben de finale çıktım şimdi gs ile, rakibim atletic bilbao..

atletic yarı finalde romada 3-0 yenildi ama kızıp bilbao da 3-0 kapattı 90 dk'yı, uzatmalarda durumu 7-0'a getirip rakibim oldu, şu an korkuyorum.

arda'yı sezon sonuna man city'ye sattım 32m € 'ya
Sosyal ağlarda paylaş

Bucaspor la oynuyorum. Lige cıkmayı garantiledim. Ancak sac baş yolduruyor oyun gene ilginclikleriyle. Defans cok kotü hatalar yapıyor. Son dakka golleri efsane paslar gene aynen devam ettirilmiş. Birde karşı takımın kullandıgı frikiklerin yüzde 75i gol oluyor. Ronaldo vuruyor sanki. Futbolcular onündeki topa koşmuyor. Ayrıca bir galibiyet serisi yakaladıgınız zaman sanki oyun bunu engellemek istercesine hareket ediyor. Kırmızı kartlarınız artıyor. Oyunun 20. dakkasında 3 sarı 2 kırmızı olabiliyor ornegin. Bekledigimin altında olmuş oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Cem Sultan altyapı liglerinde dehşet saçıyo evet.

Bu arada benim oyun bayağı sapıttı ben de komple bıraktım o oyunu, istanbulsporla falan başlarım bi ara, tekrar GS'yle baştan başlarım uzun bi aradan sonra da...

Önce Arda 6 ay sakatlandı, ardından takımda "lack of harmony" yüzünden millet mutsuz oldu, ardından Elano antrenmana gelmedi, kendisine formal warning (ceza bile değil uyarı) verdim diye hem o hem de takımda onu seven 2-3 kişi unhappy oldu, Arda, Elano, Servet ve Baros "considering his options" durumuna düştüler, ardından da her maç 4-5 atan takım yenilmeye falan başladı...

Tam kaos yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...