Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

yok şöyle

steam' den aldığın oyunun update ini steam üzerinden yapıyorsun. hatta kendisi otomatik yapıyor ruhun bile duymuyor çoğu zaman.

şu an indirdiğin patch disk versiyonu için oyunun ve doğal oalrak steamin içindeki steamapps klasöründe bulunan oyunu update etmiyor, senin kopya olarak indirmiş olduğun program files da duran sports interactive klasöründeki oyunu update ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi şöyle söylim,pc imde tek bir tane kopya yazılım yok.dolayısı ile program files ın icindede fm yok.patch i yaparken direk steam in icindeki fm dosyasına yaptı.browse da görünüyor zaten.steamde henuz patch yok bu arada...

Edit:Yüklemez olaydım patchi,perişan etti beni,oynayamıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

neyse ben sana söyleyeyim de sen ister kabul et ister inkar et.

steam update etmiyor hala, el ile update ettim steam içerisindeki oyunumu, 10.1.0 olarak takır takır çalışıyor. eski oyunum da çalışıyor. db update i yok zira yeni oyuna başlamanın da bir manası yok.

şimdi kopyayı update ediyorum, bakalım cd isteyecek mi? istediği an kopya oynadığını cümle alem öğrenmiş olacak sjdfksdjf
Sosyal ağlarda paylaş

Azmo istifa!1bir1

Nasıl bi türkiye ligi lan bu sivok 12 milyon dolar. bütün futbolcular 7-8 milyon dolardan başlıyo. arkadaşım yapıcaksanız adam gibi bütçe verin biz de daha bismillah hangi adamı gönderelim de transfer yapalım diye düşünmeyelim.

Ayrıca Rusya liginde başladım ne kadar saçma lan, diğer ligler oynamıyo lig ocak ayında başladığı için. diğer ligler 0 maç hepsi. istediğimle hazırlık maçı yapabiliyorum orası güzel gerçi de bug yani sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu ben yapmadim bu birrrr, rus ligini hic oynamadim, bilemeyecem ama ocakta basliyorsa ondan onceki maclari hesaplamaz herhalde, belki bir ay sonra falan uyduruyordur stat mat.

Oyuncunun degeri 12m falan ise takima yeni geldi ve kulup satmak istemiyor demenin kibar yoldur arkadasim. Onu da belirteyim. Oyun gayet kral bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

ya oyun kral ona bişey demedik de, rus liginde oldukça ilerledim. sanırım diğer ligler normal başlama zamanlarında başlayacak, ki bence saçma yani ve yine yanılmıyorsam hiçbir avrupa kupası maçı da oynanmıyor çünkü diğer takımlar oynamıyorlar. ayrıca bahsettiğim oyuncu tomas sivok tu ve beşiktaş a yeni gelmedi bildiğimiz gibi. türkiye ligindeki oyuncuların fiyatları aşırı uçuk (yine) bence. rus ligindeki oyunculara bakıyorum kral oyuncular normal görünen değeri 8-10 milyon dolar. sercan yıldırım 14 milyon dolar (pazarlıksız görünen fiyatı bu), sivok da da aynı şekilde pazarlıksız görünen fiyatı 10 milyon dolar üzeri...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...