Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

bi norveç maçı vardı, 1-0 geriden gelip berabere mi kalmıştık 2-1 mi ne yenmiştik milli takımla kritik maçtı. Maçın sonlarına doğru gol atmak için 1-2-7 mi ne oynuyoduk elde ne kadar forvet varsa oyuna sokup. Adamlar öyle bir şaşırmış ve panik olmuştu ki bırak atak yapmayı defansa kapanmış top şişirmekten başka bişi yapamaz olmuşlardı şaşkınlıktan, sora da golü atıp istediğimiz skoru almıştık.

Gerçekte de nadir de olsa oluyo yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi işte maç motorunun dandikliği..

defansın hata yapmasına sebep veren özellik forvetin gol kaçırmasına etki etmiyor. ben konssantrasyonu düşük defans oyuncusuyla oynıyamıyorsam , konsantrasyonu düşük forvet adamının da 86 gol atamaması gerekir.

konsantrasyon demek , oyunun içinde olmak , oyundan kopmamak demek. konsantrasoynu düşük , hayal alemindeki adam 86 gol atabilir mi? :)
Sosyal ağlarda paylaş

konsantrasyonu çok fazla olmasa bile atar takır takır gol. Hani gerçek hayatta da kaleci ya da defans falan değilseniz çok kritik değil durum. Sürekli topla oynayan ya da top süren adam olmuyor adam Messi tarzı inside forward değilse. Forvetin sürekli oyuna konsantre olması gerekmiyor haliyle defans ya da kalecinin aksine, sadece arada bir kritik durumda uyanık davranmak yeterli pozisyon için. O da positioning. Esas problem 11 positioningli adamın o kadar gol atması :D
Sosyal ağlarda paylaş

Adam pozisyon da almıyordur abi. Öyle dolaşıyordur ilerde. Orta sahalar çok iyidir topu ayağına bırakıp vuuur diyolardır o da vuruyodur giriyodur. Çok mantıklı bi açıklama oldu di mi? :P

concentration forvet için çok önemli değil, aslında positioning de forvet tipine göre önemi değişen bir şey ama ikisi de çok düşükken bu kadar atması komik tabi
Sosyal ağlarda paylaş

Editör ne alaka hakkaten? Ahaha :D Asılsız suçlamalar bunlar.

Ben sevemedim Windows 7 arayüzünü, Vista'yla devam ediyorum. Hiç bir oyunda sorun çıkarmadı, o da bana yeter :D Öyle küçücük kareler herşey üstüste. Üstüne getir üç dört tane küçük pencerecikten eç falan kasış. Ben klasik windows dikdörtgen görev çubukcuklarını seviyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

mclovin said:

editorle şu oyundan ne zevk alıyorsunuz çok merak ediyorum hakikaten.

türkiye' den takımı alıp şampiyonlar ligi şampiyonu yapınca egonuz mu tatmin oluyor nedir?

editörsüz de türkiyeden takım cl şampiyonu yapılıyor ki? hatta gayet rahat yapılıyor birkaç sene içinde. yapamayan kazmadır :)

hayır hayatımda editör kullanmadım, bazı "light" oyunlarımda ya da çok merak ettiğim oyuncuların bazı özelliklerine (aynı sezon üstüste birden fazla 3-4 ay sakatlanan adamın injury pronessı ya da aylarca almaya çalışıp sonunda aldığım adamın potetntialına falan) ara ara bakarım (ki harcdore oynadıımda onu da yapmam) o kadar, gayet cl şampiyonu oldum
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

naraso said:

tunch said:

o değil de hala xp kullanan var şaşıyorum , win7 neden yüklemiyorsunuz? hani sistem kaldırmaz derdi falan da yok :)

benim sistemim kaldırmaz win7 yi o yüzden yüklemiyorum :P

win xp kullanıyosan , 7yi çok daha güzel çalıştırır o sistem

çalıştırır da indirmesi de problem :P

kotalı internetim :D

birde ekim gibi değiştiricem zaten 4-5 yıl oldu kasamıyorum o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Editör ne alaka hakkaten? Ahaha :D Asılsız suçlamalar bunlar.

Ben sevemedim Windows 7 arayüzünü, Vista'yla devam ediyorum. Hiç bir oyunda sorun çıkarmadı, o da bana yeter :D Öyle küçücük kareler herşey üstüste. Üstüne getir üç dört tane küçük pencerecikten eç falan kasış. Ben klasik windows dikdörtgen görev çubukcuklarını seviyorum =)

ben de eski windows temacılardanım. Şu anda Win 7 kullanıyorum ama Win 98 temasıyla, eski dikdörtgen start menü, dar pencereler felan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...