Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Borderlands

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

ben sırasıyla oynadım playthru 1'in tamamını gayette güzel oldu gitme yani bence, normal oyunu 4-5 kere bitirmiştim ama yine bitirdim sonra da sırasıyla dlcleri oynadım

nasıl friend ekleniyor bilmiyorum ama eklersen catzee nick'im. bi tane de berserker oynamayı planlıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

playthrough 2 daha eglenceli geldi bana da, bu arada dlc ler var mı sizde ?

@aluriel bloodwing i çok kullanmıyorum ben nasılsa loot bulunuyor oyunda bol bol ilerlerde, full dmg abandım ben dlc varsa crawmerax die bir boss var vur vur ölmüyor bloodwing in falan da etkisi yok pek ona.
Sosyal ağlarda paylaş

240x7 vuran masher var bi tane onla takılıyorum ben. bi de 500 civarı 4x corrosive vuran bi revolver. şu scale olayından sonra zevk geldi abi oyuna resmen. tek vuruşta ölmeyen adamlar falan oh bea.

dlcler var bende. crawmerax öldürmedim ama daha. playthrough 1 den sonra zombili dlc, underdome arena olayını ve generak knoxx armory oynadım biraz. zombiliyi bitirdim ama sonra ulan pt2 bitirip öyle oynayım bari böyle zevki yok deyip bıraktım.

pazara kadar yokum evde ama daha sonrasında coop falan dönerse gelirim her türlü. gündüzleri sorun değil ama geceleri mikrofon olayı biraz sıkıntılı bende, onu söyleyim baştan asdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

kuşun ilk spawn olduğu yerin yakınında tekrar araba alabileceğin bi yer var. üstü kapalı flaan. oranın altından saklanarak öldürmüştüm ben. ilkinde biraz uzun sürüyor sabit durmadığı için ama pt2 de çok kolaydı :>

aynen ben de böyle öldürdüm :D uzun sürdü ama öldü
Sosyal ağlarda paylaş

Steam'in yaz indirimlerinden kalma bir borderlandsım vardı. ilk aldığım zaman oynamıştım fakat fazla vakit ayıramadığımdan kalmıştı öyle. 2 gün önce tekrar oynayayım dedim, oyuna girerken bu hatayı verdi. 2 kez sildim, tekrar yükledim yine aynı hata.

çözüm bilen?

http://i53.tinypic.com/25i7kg2.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...