Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

n97

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Bu windows xp tutturdu MTP NOT FOUND diye bir turlu bu driveri kuramiyor dolayisiyla telefonu adam gibi baglayamiyorum da. Internette aradim tarafim millet bu konuya hep sovmus ama pek cozememis.Tum ovi movi ne varsa sildim en basindan sifir kurdum updatelerini falan yaptim bir degisiklik yok.

Nokia discusssion board`da da yazilmis kimse sallamamis gidip kafa aticam destek ekibine.

Biri yardim etsin plx
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut baba ,
Bu mtp ; media transfer protocol`mus.sanirim o yuzden de ovi store 2.0 i kullanmama ragmen muzik transferi yapamiyorum alete "cannot read tracks" diye inatlasiyor benle.

Onun disinda mesajlarimi , rehberimi , fotograflarimi senkronize falan ediyor orda bir sorun yok.

Bir de BOUNCE denen eski nokia oyunu nokia97de sensorlerle eglenceli oynaniyor dediler s60 v5 icin bounce diye arattim indirdim bi sis dosyasi onu da transfer etmeye ugrasiyor, pek beceremiyor ; bir kere ettim dedi onda da telefonda goremedim.

Bu telefonun bi depo yoneticisi yok mu mesela hafiza kartini resetlemek istiyorum diyelim ?

Mtp`yi windows surekli yeni donanim buldum diyip ariyor bulamiyor gunde 100kere kahrediyor beni o yazisiyla napicam bilemedim >.<

edit : taze bir baska hata aldim su saniye.Telefon bilgisayara bagliyken ekrandan usb isaretine tikladim bakayim oralarda ne var diye bu sefer de "akncapserver:Memory full.Close some applications and try again" diyor.Alette suan acik hic bir uygulama yok kendi hafizasinda 35mb , hafiza kartinda 30gb bos yer var kafa buluyor benle alet iyice.
Sosyal ağlarda paylaş

nokia map ve google map hat haricin de çalışıyor değil mi ?
direk kendi uydusundan ?
tomtom lar gibi ?

Zegna said:

abi yalnıs anlamayında, BB ayri bi olaymıs yaw.

ben de BB storm vardı touchphone lar arasında kesinlikle en kullanışlı ve en iyisiydi! araba kullanırken 160 karakteri geçecek şekilde rahatça mesaj yazabildiğim tek tlf idi.
touchphone la ilgili düşünceniz olursa storm aklınız da bulunsun.
o telefonun ekranının yaylı olması ve tuşlarını godaman bi şekilde göstermesi mesajlaşma, rehber ve menü de dolaşma kadar rahat bir şey yoktu. hele ki araba kullanırken diyorum tekrar. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bugün bi konuşma için okula gittim, konuşma sonunda çekiliş yaptılar N97 kazandım anasını satiym :)

İşin kötüsü ben rakip bi firmada çalışıyorum ve şirkette bunu kullanırsam ayıp olur. Ne yapsam bilemedim. Satmakta istemiyorum aslında ama şu an kullandığım dokunmatik telefonuma göre biraz kalınca ve ağır. Öte yandan güzel bir PDA gibi görünüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya benim telefonda Dosya Yöneticisi'ne girdiğimde
C: Tel. hafızası
Boş: 2,7MB yazıyor.

E: Depo hafızası
Boş: 29,7 GB

Neden böyledir bu? Hafızanın bu kadar dolması mantıklı değil bugün sadece firmware update yaptım ve harita upload ederken "Hafıza dolu, önce birşeyler silin" gibi bir uyarı aldım.

Bu durumla karşılaşan başka kimse var mı aramızda? Veya fikirleriniz nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

Mesajlar kisminda ayarlarini degistir.SMS ve Emailleri Mass Memoryde tutmasini soyle.

Bunun disinda application varsa kurdugun onlari kaldir telefon hafizasi yerine Mass Memory`e kur.

Bunun yani sira yukaridaki arkadasin dediklerini uygularsan sanirim sorun kalmaz bende 10mb`a yakin bosluk var ellemiyorum ayni hatayi almistim 2hafta once.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de file browser gibi bir şey bulup (default olanı göstermez; ben Modo diye bir şey bulmuşum) c:systemtemp ve c:cache klasörlerinin içini boşaltmak da biraz yer açar.

Bendeki telefon 5800 ama işletim sistemi aynı olduğuna göre n97 için de aynı yerlerde dolum yaşanıyordur.

Bir de google maps haritaları C klasörüne dolduruyormuş. Eğer kullanmakta inat ediyorsanız arada bir haritaları silmekte fayda olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...