Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

n97

Zegna

Öne çıkan mesajlar

esimde bb bold bende iphone var burada bb en iyi deniyor vs de ikisinide bolca kullandim arada kiyas yapma imkanim dahi yok. iphone her turlu kullanim kolayligi bakimindan ve ozellikleri ile eziyor. (bence)

nokia su symbiani biraksa artik. sirf o yuzden denemiyorum bile telefonlarini.

gecenlerde microsoftla anlastigini okumustum bir yerde. windows geliyor nokia ya hic cekilmez olacak :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bugün itibariyle sahip oldum kendisine.Gayet zarif ve güzel bir telefon.Öyle kalas gibi falan değil.iPhone 3GS'le arasında kalmıştım ama pek çok yönden n97 geçiyor.Bikere 5 megapixel kamera ve 3g görüntülü konuşma özelliği var.Touch Screen özelliğide gayet güzel çalışıyor.Video çekimi muhteşem.Ses kalitesi, yani hemen herşeyiyle mükemmel bir telefon.QWERTY klavyesi özellikle acayip işime yarıyor.Blog yazımı telefondan yazdım bugün gerçekten çok kullanışlı.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün ben de gidip bir baktım, şöyle tuttum boyutu falan nasıl diye inceledim. beklediğimden daha ince ve zarif çıktı telefon. fiziksel klavyesi ve eğik duran ekranı çok büyük avantaj, çok ergonomik gerçekten. fakat gene de karşısında apple app store varken iphonedan vazgeçirmesi zor :/
Sosyal ağlarda paylaş

herkese selamlar,

ben şunu merak ediyorum, USB'den şarj olabiliyor mu? İşin açıcaksı telefon ihtiyacım nedeni ile fazla bekleyemedim ve nokia E75 aldım. USB şarj özellikle iş amaçlı kullanımımda kaçınılmaz bir avantajdı benim. Nokia shop'a sorduğumda N97'nin usb şarjı ile bir açıklama yapamadı bana bu nednele beklemeden E75'e yöneldim.

Bir diğer sorum, iş yerinde ki intranet ağına ve exchange server'a bağlanmanın yanı sıra hotmail, gmail ve yahoo mail'i de eş zamanlı senkronize çalıştırabiliyorum E75 ile bu durum N97'de nasıl.

malesef wow authenticator'ı java yazlım desteği olmasına rağmane E75'e kuramadım, Blizzard E serisine destek sağlamıyor, bu durumda N97'de nasıldır? (dünüre not: eğer aldığın N97'ye kurarsan bunu talibim senin authenticator'a :P )

son sorumda word, excel, powerpoint gibi uygulamalar varmıdır? varsa sadece reader boyutunda mı yoksa mobile versiyonmudur?
(dünüre 2nci not, ovi'den bir uygulama satın aldım 12€ artık bazı toplantılarım da sadece E75 üzerinden projeksiyona aktararak sunum yapıyorum pratik bir olay)

cevaplar için şimdiden teşekkürler

Kumadam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...