Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Les Triplettes De Belleville (Bellevile'de Randevu)

jankis

Öne çıkan mesajlar

bu sene animasyon dalının oscar adayları arasında olan bu filmi nihayet bugün izleyebildim.
bizde şubat-mart civarında vizyona girmişti, bolca övgü aldı yılın en iyi animasyonu dendi bu fransız yapımına.

film bi kere beklemediğim kadar ağır çıktı
çizimler çok garip ve enteresan .. alışırsanız gerçekten hoş ama anlatım ve kurguya kendinizi verebilmeniz için zaten süresi kısa olan bu filmi izlemek için kendinizi gerçekten zorlamanız gerekiyo
ama zekice senaryosu ve görüntüleriyle beni cezbetti ve genel olarak düşündüğümde ne kadar dolu bi film olduğunu anlıyorum

rastlarsanız izlemenizi tavsiye ederim[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

volfi başında biz de şaşkınlıkla izledik. yani bişeyi anlatıyo ama ne olay var ne de başka bişey .. 1 dakika aynı sahne
ama başını atlatırsan gerisi çorap söküğü gibi geliyo ben bitmesini istemedim
silmediysen bi kere daha dene derim[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

aaa pekzel bi film yahu, neden izleyesiniz filan gelmiyor ki.

evet, biraz durağan olduğunu kabul etmem gerekir, ama bence süper bi film. şahsen 3 kere seyrettim, hiç pişman değilim.

animasyon tekniğinin alışıldık bişeyle pek alakası yok, ama çizimler ve tiplemeler, ve dahi küçük göndermecikler filan süper. müzikler de pek şeker. hele bi köpek var koca göbekli, eve alasım var kendisini :)

seyredin seyredin, kaçırmayın :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya şu yapı kredi sinema gosteriminde vardı kaçırdım indirip izlerim herhalde, fransız filmi oldugunu bildigimden ilk gordugumde "belleville dö rendevüüü" diye okumuştum.. rezalet :P[signature][hline]Nobody asked me so here's my advice to a young man or woman who's living this life in a world gone to Hell where nobody's safe Do not go quietly unto your grave
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...