Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

last.fm hakkında

Bone

Öne çıkan mesajlar

Kendi arşivimizden siteye şarkı upload etmek diye bişey yok da onlar çaktırmadan bizi sömürüyorsa bilemicem =p eheh

Hatalı yazılan grupları da bazen hiç anlamıyor bazen anlayıp uyarıyor "bak doğrusu burda, düzelt sen de" diye ya da dendiği gibi otomatik düzeltiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

birşey sorucam da yeni konu açmayayım dedim,

biri eklemiş beni fakat kim olduğuna bakamıyorum ismini de göremiyorm sadece niki gözüküyor.

gözardı et kısmı aktif değil.sadece kabul et kısmı aktif.
neyse kabul ettm belki tanıdık birisidir diye hem de profile bakmak için belki tnaıyorumdurdiye.
hala giremiyorum "engellenmiş kullanıcı" diyor.

bu ne demek?
Sosyal ağlarda paylaş

allahalla

kazayla engellemişindir belki?

yalnız anlamadım mevzuyu pek. last.fm'de her yer açık, arkadaşın olmasa bile profilini görebilir, sen de onunkini pekâla görürsün
bi de arkadaşın olunca pek bişey değişmiyor aslında yani ortada kabul etsem mi ya etmesem mi tanıyor muyum acaba diye düşündürcek bi şey yok :D

yani standartta böyle diye biliyorum sonradan gizlenilebiliniyorsa bilmem

edit: belki uçurmuşlardır o üyeyi o seni ekledikten sen onu kabul edinceye kadarki geçen sürede
Sosyal ağlarda paylaş

hayır gizlenilmediğini falan biliyorum kaç senedir var acc sdklf

olsun ben kabul etmiyorum tanımadıklarımı da problem o değil şimdi ehua kimseyi de engellemedim ya nası iş bu anlamadım resmen gözardı et kısmı aktif değil tek seçeneğim var kabul etmek ahah

ettim bu sefer de nikine tıkladığımda "engellenmiş kullanıcı"diyo işte.anlamadm bende silemiyorum da kaldı öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...