Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi Klup Hangi Transferleri Yapar/Yaptı?

_Tora_

Öne çıkan mesajlar

said:
Vodan, 01 Haziran 2004 20:21 tarihinde demiş ki:
Hasana yumurta atıldıını biliyorm da

Neyse bakn yeni haber
Hurriyetim den copy paste

Matthaeus geliyor 4 futbolcu yolcu

Yeni hocamız Matthaeus, perşembe günü İstanbul’da olacak. Beşiktaş’ın maç kasetlerini izlemiş. Zago, Giunti, Kaan Dobra ve Serdar Topraktepe’nin sistemine uymadığını söyledi. Bu dört oyuncu ile yollarımızı ayıracağız.

İviç ve Zoltan Gera tamam

Matthaeus, bizden Macaristan Milli Takımı’nın yıldızı Zoltan Gera ile Partizan’da oynayan Sırp futbolcu İviç’in alınmasını istedi. Arkadaşımız Murat Aksu, bu oyuncuların menajerleri ile görüşüp anlaşmaya vardı. İmzaya bekliyoruz.

Hasselbaink-Mido ile temastayız

Futbol şubesinden sorumlu arkadaşımız Kıvanç Oktay, Chelsea’de forma giyen Hollandalı golcü Hasselbaink ve Marsilya’da top koşturan Mısırlı Mido ile temas halinde. Eski yöneticilerimizden Cemil Kazancı da bir yabancının transferini üstleneceğini söyledi.

Sergen’i tekrar kazanacağız

100. yılımızda gelen şampiyonlukta büyük katkısı olan Sergen’e ihtiyacımız var. Onun moralinin tekrar düzelmesini sağlayacağız. Sergen, Türk futboluna ve Beşiktaş’a hizmet etmeye devam edecek.

Rüştü için teklif geldi

Barcelona’dan kopmak üzere olan Rüştü’nün menajeri Metin Stemati, bizi aradı ve milli kalecinin siyah beyazlı takımda oynamak istediğini söyledi. Cordoba ile yapacağımız görüşmenin ardından Rüştü’nün durumu belli olacak.

Kaynar’ın anlaştığı Zidan’la görüşülecek

BEŞİKTAŞ’ta seçimi kaybeden Erol Kaynar, dün kulüp binasına gelerek, Başkan Yıldırım Demirören’le görüştü. Kaynar, görüşme sonrası açıklama yapmazken, kongrede yönetim kurulu listesine aldığı Cüneyt Çilingiroğlu, ‘Sayın Demirören’e, Mısırlı futbolcu Zidan ile imzaladığımız ön protokolü verdik. Kendisi de Zidan’la görüşme kararı aldı’ dedi. Bu arada eski teknik direktör Mircea Lucescu da kulüp binasına gelerek, Pancu’nun transferi için yöneticilerle konuştu.
[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaş Çağdaş'la resmi imzayı attı. İbrahim Akın'dan sonra kesin olarak alınan 2. futbolcu..

Zidan'la da en kısa zamanda sözleşme imzalanacağı söyleniyor, Mısırlı olduğu için Demirören istememişti ancak Zidan daha milli formayı hiç giymemiş ve 2. vatandaşlık olarak Danimarka'yı kabul etmiş, eğer Danimarka milli takımında forma giymeyi kabul ederse transferi hemen bitirilecekmiş.[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

ya keşki yeni topic açmasaydım unuttum burayı =(
neyse...

Samet Aybaba Ankaraspor la anlaştı
Aykut Kocaman Malatayaspor da
Göztepe li Emre Kocaelispor da[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

Yöneticiler bitirdikde demiyorlar
Ama saolsun basın herkesi aldırdı gene bu sezonda
6 yabancı sınırı olmasa daha çok alırdık biz
sırada ronaldo , beckham falan vardıda işte sınır var napalım :=)))

Transfer döneminde imza atılmadan hiçbirşeye inanmıyorum artık :=P[signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bameso, 04 Haziran 2004 23:48 tarihinde demiş ki:
Gallardo ve Kallon bitirmis Galatasaray ama nedense artık inanmiorum.Baskan onumuzdeki hafta avrupaya gidip ikisne imza atıralacakmıs.

oh iyi bizim yönetim atlar şimdi bunlara :) başka türlü yapacağımız yok transfer:)
Sosyal ağlarda paylaş

Stardan haberler:
brezilya basını:Fener Palmeras takımının kalecisi Marcos(galiba) ile anlasmıs...
Star:Gs de van der meyde ile gorusmus...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

cambiasso,portillo,ivan campo ı istemiş...
ivic,zoltan,mustafa doganı veto etmiş
Konyaspordan Sedat Yesilkaya alınmıs...
Yardımcılarını da getirmiş...
Youlayı da istiyormus bjk :P[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...