Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tirstiginiz korku filmleri

streamon

Öne çıkan mesajlar

beyler peki korku filmlerinde bunuda atlama diyeceginiz filmleri siralayalim geen eski yeni tur karmasinda kalan farketmez siralayalim paylasalim:D alien serisi... ring... ringu ...elm kabusu ....the chainsaw...the dark....

[Bu mesaj Popeye tarafından 07 Haziran 2004 18:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

The Ring
Exorcist
bir de David Lynch 'in Eraserhead ve Lost Highway'i beni izlerken geren filmler arasında.
bunlar ciddi gerilim filmleri.
Böle aptal 13 hayalet veya ghost ship gibi aniden karşına bi herifin çıkması. Adamın yalnız başına koridorlarda dolaşması arkada müzik falna bu tarz şeyler değil. O tarz "korku" filmlerinde yerindne hopluosun da ne oluo. Hiç bi sanatsal veya konusal bakımdan orjinallik yok. İsmini verdiğim filmlerde ortada bi katil bişey yok. Olay gerilim yaratio..[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

In the mouth of madness (Bence üstüne korku-gerilim filmi yok)
Lost Highway ( David Lynch'in bilinçaltına yolculuk. Kabus gibi)
Zombi fetishim olduğundan her türlü zombi filmi beni gerer. Elimde şu ana kadar çekilmiş BÜTÜN zombi filmleri var sanıyorum.[signature][hline]"Suicide is just healthy self-criticism."
Sosyal ağlarda paylaş

küçükken fredy den tırsardım.şimdi ise dötümle gülüyorum.
alien geriyo ama korkutmuyor.
bilmiyorum korkutan yok herhalde yaa.ama korkutmasını da istiyorum.
sanmıyorum ama.[signature][hline]Put your arms around my neck
just like a pathetic lace of death
displays like a tarot deck
I am the card of the hanged man
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bildiğim 2 çeşit korku filmi var.
1.'si salak salak -Mortis'in de söylediği gibi- bir anda köşeden ya da karanlıktan bir yaratığın fırlayıp "hassktir len nooluyo!" dedirten filmler -ki bunları sevmem-
2.'si de insanın filmden çıktıktan sonra bile korkmasını sağlayan filmler.

Beni şimdiye kadar gerçek anlamda "tırstıran" Bir tek "elm sokağı" serisi olmuştur. Küçükken izlediğimden harbiden büyük etkisi olmuştu üstümde. Her gece yatağın altına falan bakıyodum. (Hatırlayan hatırlar bi yatak sahnesi vardı) Onun dışında pek yok.
Bir de ring'in neyinden korkdunuz merak ettim. Bir açıklarsanız, ben mi kaçırdım yoksa etkilenmedim mi merak ettim.[signature][hline]I am the "who" when you call, "Who's there?"
I am the wind blowing through your hair

I am the shadow on the moon at night
Filling your dreams to the brim with fright
Sosyal ağlarda paylaş

ringte korkma degilde, hoplatan sahne çoktu :) yoksa film bittikten sonra pek etkilemiyor insanı

bu arada shining baya hoştu ama stephen king'in olanı :) kubrick'in yaptıgı çok alakasız olmuştu [signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

unity100, 05 Haziran 2004 16:27 tarihinde demiş ki:
ustumu basimi yirta yirta sokaklarda kosturmaya basliycam simdi.

[Bu mesaj Popeye tarafından 07 Haziran 2004 21:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

halkada 2 kere birden koltukta irkildiğimi hatırlıyorum,onun dısında korkmadım pek bırde kucukken freddy nin kabusundan korkuyordum[signature][hline]|apache the taksimetre|
have no fear,vlad is here! -vlad
adama küfür ediyorum 'ohhh ohhhğssss' dio.-blackchaos[/i]
allah allah deyip geçer genç osman..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...