Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bekarlığa veda partisi şoku

Lyvanna_Dolores

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

bekarlığa veda partisi amarıkan gençlik filmlerinde olmuyo mu lan amma özenmişler garibanlar. burdan sözüm tüm herkese, ilerde bekarlığa veda partisi yapacak olursanız bulunduğunuz mekana bir ayna koyup kendinizi izleyin ya da videoya falan çekin cnbcye gönderirsiniz sonra

senin vidyoyu nasaya yollayalim hangar 18 arsivine koyar incelerler.
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

yani...
ayrıca bir türk erkeğinin yapacağı bekarlığa veda partisi bence rakı sofrasında olmalıdır. Malum "ayvayı yiyorsun ya" meze yap öyle ye değil mi?

evlendiğin için mi ayvayı yiyorsun

yoksa

sen burda rakı içip meze yerken orda senin kız kim bilir ne yiyo

düşüncesi yüzünden mi

dfgdfgdfdf
Sosyal ağlarda paylaş

Brigand said:

SenariouS said:

yani...
ayrıca bir türk erkeğinin yapacağı bekarlığa veda partisi bence rakı sofrasında olmalıdır. Malum "ayvayı yiyorsun ya" meze yap öyle ye değil mi?

evlendiğin için mi ayvayı yiyorsun

yoksa

sen burda rakı içip meze yerken orda senin kız kim bilir ne yiyo

düşüncesi yüzünden mi

dfgdfgdfdf

asfasdfsadf
evlendiğim kız onu yiyorsa bide benden dayak yiyecek demektir.
Kızların bekarlığa veda partisi olmamalı. Anca kına gecesi falan olmalı... Evet, anca kına gecesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben söylenene değil gördüğüme inanırım

'Ben söylenene değil gördüğüme inanırım'

Damat M.K, bir kadının düğününden bir gün önce eski sevgilisiyle aynı evde ve yarı çıplak bulunmasının mantıklı açıklaması olamayacağını söyledi

ALİ EYCE (HABER MERKEZİ)

Düğünden bir gün önce eşi S.R'yi veda partisinde eski sevgilisiyle bastığını iddia ederek boşanma ve 30 bin TL'lik tazminat davası açan M.K, avukatı aracılığıyla çarpıcı açıklamalar yaptı. Eşinin dünkü Yeni Asır'da yer alan sözlerine yanıt veren M.K, halen nikahlı olduğu S.R ile artık mahkemede hesaplaşacaklarını belirtti. M.K, anlattıklarına değil gördüklerine göre hareket ettiğini dile getirerek, "Dünyada, her şeyin bir açıklaması vardır. Ama bir kadının düğününden bir gün önce eski sevgilisiyle aynı evde ve yarı çıplak bulunmasının asla mantıklı bir açıklaması olamaz" dedi.

İSPATLAYABİLİRİM
M.K, kağıt üzerinde evli göründüğü S.R ile aralarındaki boşanma davasının sürdüğünü ve mahkemeye verdiği dilekçesinde ne yazdıysa hepsinin doğru olduğunu ve tanıklarıyla bunu ispatlamaya hazır olduğunu belirtti. M.K, olay gecesiyle ilgili daha fazla kamuoyu önünde konuşmak istemediğini, bütün gerçeklerin mahkeme de ortaya çıkacağını söyledi.
S.R'nin anlattıklarını Yeni Asır'da okuduğunu söyleyen M.K, S.R'nin her şeyin yanlış anlaşılmadan kaynakladığını iddia etmesinin çok yakışıksız olduğunu dile getirdi.

GİTSİN EĞLENSİN
M.K, "Keşke her şey onun anlattığı kadar yanlış anlaşılmalara dayansaydı. Ben özür dilemesini de bilen biriyim. Ama yanlışı yapan kendisiyken, benim bunu yanlış anlamam mümkün değil. Yanlış zaten çıplaklığıyla ortada. Üstelik daha önce o eski sevgilisi dediği insan yüzünden, birkaç kez tartıştığımızı da bile bile onunla o gece baş başa kalması, 'seninle evlenirim, başkasıyla eğlenirim' mantığından da başka bir şey değildir. Şimdi istediği yerde istediği şekilde eğlenebilir. Dünyada her şeyin bir açıklaması vardır ama düğünden bir gün önce eski sevgilisiyle bir kadının aynı evde ve yarı çıplak bulunmasının asla mantıklı bir açıklaması olamaz. O açıklamaları gelip mahkemede yapacak, bakalım hakimi inandırabilecek mi" dedi.

S.R, Yeni Asır'a neler söylemişti
27 yaşındaki klima ustası M.K, düğünleri öncesi bekarlığa veda partisi vereceğini söyleyen, bir süre önce nikahlandığı S.R'yi, eski sevgilisiyle evde bastığını iddia edip boşanma davası açmıştı. M.K, S.R'den düğün masrafları ve hissettiği üzüntüden dolayı 30 bin TL maddi ve manevi tazminat istemeşti. Yeni Asır'a konuşan S.R, her şeyin yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını ve masum olduğunu dile getirmişti. Olay gecesi evinde eski sevgilisinin olduğunu ancak o sırada eve gelen M.K'nin olayı tamamen yanlış anladığını iddia eden S.R, "Aldatma gibi bir durum kesinlikle olmadı. Açıklaması güç ama biz eski sevgilimle sadece konuşuyorduk" demişti. Eşi hakkında tazminat davası açacağını belirten S.R, "Eski sevgilimle yıllar öncesine dayanan dostluğumuz vardı. Ortak arkadaşlarımız çok fazla olduğu için davet etmeme rağmen partiye gelmişti. Davetsiz de olsa kutlamaya gelene, 'git' demeyi düşünmedim. Öyle yapsaydım, onu hala seviyor şeklinde anlaşılabilirdim" demişti.

Ne güzel kibarlaştırıyolar lan

'seninle evlenirim, başkasıyla eğlenirim'

onun doğrusu seni seviyo bana veriyo olcaktı.

kimmiş bu kız tanıyomdur belki, belki izmirli patilerden birilerine de vermiş olabilir ahahahha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...