Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Catastrophe Guild Başlığı - 1

Regalya

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Sequo said:

Sanal raidler nasıl gidiyor gençler. Sizleri taksim beşiktaş hattına raidin gerçeğine de bekleriz. Kafalarınızı bilgisayar başından kaldırıp reel hayata dönebilirseniz tabii.

sanal hayattaki basarisizliklarini geziparki olaylariyla mi kompanse ediyorsun? sosyal sorumlulugunu yerine getirerek bundan prim mi yapmaya calisiyosun?
Sosyal ağlarda paylaş

Mec said:

Sequo said:

Sanal raidler nasıl gidiyor gençler. Sizleri taksim beşiktaş hattına raidin gerçeğine de bekleriz. Kafalarınızı bilgisayar başından kaldırıp reel hayata dönebilirseniz tabii.

sanal hayattaki basarisizliklarini geziparki olaylariyla mi kompanse ediyorsun? sosyal sorumlulugunu yerine getirerek bundan prim mi yapmaya calisiyosun?

Ahah olm sen değilmiydi beşiktaşda götümüzü yalayan abi ne olru gelin diyen konuşturma beni murat abine yalakalık olsun diyede yazma.

Siz raidlere tam gaz devam. Adamsınız hadi koçlarım benim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Mec said:

Sequo said:

Ahah olm sen değilmiydi beşiktaşda götümüzü yalayan abi ne olru gelin diyen konuşturma beni murat abine yalakalık olsun diyede yazma.

Benim kisisel istegimdi o, seviyeyi koru ki sonra birilerine yalvarma onun bunun accountunu banla diye. zavalliliga devam et benim senin gibi uzanamadigim cigere pist deme gibi olaylarim yoktur. lumpen laflarin ve ikinci sinif satasmalarinla al anani git burdan.

p.s - seni cagiran da olmadi bu arada hayal mi goruyosun yine sabah sabah. seni kim ne yapsin saatli bomba gibisin.
Sosyal ağlarda paylaş

Mec said:

Sequo said:

Mec said:

Sequo said:

Benim kisisel istegimdi o, seviyeyi koru ki sonra birilerine yalvarma onun bunun accountunu banla diye. zavalliliga devam et benim senin gibi uzanamadigim cigere pist deme gibi olaylarim yoktur. lumpen laflarin ve ikinci sinif satasmalarinla al anani git burdan.

Sosyal ağlarda paylaş

Ha birde değerli Mec,

Sen değilmiydin catasda dönen muhabbetleri gelip bize anlatan.

Olm çok ama çok iki yüzlüsün. Gelipte savunmaya calışma anlattığın şeyleri şuraya tek tek yazarsam murat abin götüne tekmeyi vuruverir belki.

Edit: İsimler ve özel sayılabilecek durumları editledim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Ha birde değerli Mec,

Olm çok ama çok iki yüzlüsün. Gelipte savunmaya calışma anlattığın şeyleri şuraya tek tek yazarsam murat abin götüne tekmeyi vuruverir belki.

ahahah devam et devam

Edit: İsimler ve özel sayılabilecek durumları editledim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Bunu okuyunca aklıma instagrama resim koymak için ümreye giden tanıdıklarım geldi aklıma...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...