Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Film(cam) için tavsiye

Dacop

Öne çıkan mesajlar

Meraba sayın patinaj halkı hemen soruma geçicem.

araba bu. 2001 model volvo s40.

Diyorumki bu arabaya cam filmi uygulasam nasıl olur? Bazı arkadaşlarım kötü bazılarıda iyi olur diyor tabi arada ben mağdur oluyorum. Ama ben patinaj halkına güveniyorum siz ne derseniz onu yapıcam şimdiden sağolun :)

ps: bu arada resmi internetten buldum. Jantlarda metalik gri renktir.
Sosyal ağlarda paylaş

şöle diim,eski model araç bu heralde,bendede 2000 model polo var,ilk aldığımda bende cam film yapcaktım;
bana dediler ki doğallığı bozulur,yaptırmadım.aradan 1 yılı aşkın bi süre geçti,hiç pişman diilim,yaptırırsam gerçekten doğallığının bozulcağını düşünüyorum,eski tarz arabalara,eğer modifiyesi yoksa,bence yakışmıyor pek.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

on sag sol camlar yasak
on cama yaptiran war
o derece diyorum
polis duruduruyo
cea kesiyo
hatta sokturmzsen baglaticam diyo

tam olarak nasıl adlandırılıyor hatırlayamadım ama 1,2,3 diye karartma vardı, 3 mesela kapkara yapıyordu direk. önleri 1 yapınca pek fazla göze batmıyordu sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

muayene yapılan yer özelleştiği için artık filme karışmıyorlar.geçiriyorlar muayeneden. uyuz bi polise denk gelmedikçe sorun olmaz. gelirseniz de eğer , memur bey arabayı ablam, annem vs. kullanıyo trafikte sıkıştıryorlar rahatsız ediyorlar ondan yaptırmak zorunda kaldım derseniz pek problem yaratmıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Cintonik said:

muayene yapılan yer özelleştiği için artık filme karışmıyorlar.geçiriyorlar muayeneden. uyuz bi polise denk gelmedikçe sorun olmaz. gelirseniz de eğer , memur bey arabayı ablam, annem vs. kullanıyo trafikte sıkıştıryorlar rahatsız ediyorlar ondan yaptırmak zorunda kaldım derseniz pek problem yaratmıyorlar.

AYNEN o sekilde yirtiyo babam mesela bide gunes alerjisi felan

on cama seyde yapiyolar TT
hayvan gibi on cam war ya
baya karizma olyo
sey gibi oyuncak araba gibi bole siyah camli felan
ama bildigin tabut oluyo ici
Sosyal ağlarda paylaş

-all said:

BonePART said:

on sag sol camlar yasak
on cama yaptiran war
o derece diyorum
polis duruduruyo
cea kesiyo
hatta sokturmzsen baglaticam diyo

tam olarak nasıl adlandırılıyor hatırlayamadım ama 1,2,3 diye karartma vardı, 3 mesela kapkara yapıyordu direk. önleri 1 yapınca pek fazla göze batmıyordu sanırım.

ben cama cakmak tutan polis gordugumden
belli olmuyoru gectim yane
adam kilsa cakmak tutuyo film eriyo
soktur gel diyo
ceza yaziyo
10 gunde sokturmen felan lzim
Sosyal ağlarda paylaş

3m diye bi firma var orda yaptırırsan ilginç bi şekilde muaynede sıkıntı yaşamıyosun.

Ayrıca hem aracı güzel gösterio hem güvenlik açısından daha iyi oluyo hem güneşten biraz daha korunuyosun hemde aracın içi döşemeler vs daha az yıpranıo.

benim araçta ön camda bile var geceleri park ederken camları indirmek dışında hiç bi sıkıntısı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...