Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Smac basmak ve azim

NoTwisT

Öne çıkan mesajlar

selam
Boyum 176 benden kısa olupta potaya asılabilenler varken ben anca panyaya kadar yükselebiliyorum. İman gücüyle mi zıplıyorlar olayları nedir bunların veya nasıl bacak kası geliştirilir bu kadar zıplayabilmek için...

Bu smac olayının anatomik gerekleri nelerdir:).[signature][hline]"Suicide is just healthy self-criticism."
Sosyal ağlarda paylaş

kisa olmakla alakasi yok. bende aslinda pek uzun sayilmam (1.90 :p) ama ziplamanin baglantisi bacaklarin kuvvetine bagli. ne kadar bacaklarinizi kuvvetlendirirseniz o kadar yuksege ziplarsiniz. ama kuvvetinde bir sInIrI var tabi dogustan gelen bir yeteneginizde olmali (vucut esnekligi ve nasil havada kalacaginizi bilmek)[signature][hline]- never too old to learn!
life isn't a coincidence, it's a reflection of us!
Dmx is a member & founder of PA-TSD
Paticik Anti-Thread Saptiranlar Dernegi
Quaxis | Dmx
Sosyal ağlarda paylaş

Dmx 'e katılıyorum.. bacağınızın guffatli olması lazım veda doğu$tan bi yetenek olmanız lazım

Yada Zenci olun . OnlarIn ataları eskiden kölelik yaptıkları için bacak kaslarında beyazlarda olmayan bi adet kas dokusu ve bi kas var. $imdiki zencilerin boyları 1.85 olsa bile smaç basabiliyorlar..{diye biliyorum}

İ$te Zıpır Zıpır Zıplamalarının nedeni budur.! :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
weafer, 07 Haziran 2004 21:07 tarihinde demiş ki:

Yada Zenci olun . OnlarIn ataları eskiden kölelik yaptıkları için bacak kaslarında beyazlarda olmayan bi adet kas dokusu ve bi kas var. $imdiki zencilerin boyları 1.85 olsa bile smaç basabiliyorlar..{diye biliyorum}

oha kesinlikle kolpa bu kim anlattiysa iyi sallamis =) ama zencilerin kas acisindan bir farkliliklari var. cok merak ettim yillardirda bu soruya cevap bulamadim hic.[signature][hline]- never too old to learn!
Quaxis | Dmx
Sosyal ağlarda paylaş

kas açısından farklılıkları var.bi kasılmada bir beyazdan daha fazla enerji açığa çıkartıyolar.ayrıca beyinleri kaslara beyazlara göre daha kısa aralıklarla kasılma emri gönderebiliyor.buda daha hızlı olmalarını sağlıyor.[signature][hline]Benim Şirket
Gerçi son zamanlarda pek ilgilenemiyorum ama,
işte şimdilik kendini idare ediyo.
Sosyal ağlarda paylaş

nasil bir farklilik olabilir ki? mantiken sacma ama ornekleri cok fazla. bir beyaz anne ile siyah babanin cocuklarinda bile cok esnek kas yapisi oluyor. ben bu konuyu biraz arastiricam... zaten aklima takilmisti. simdi daha fazla takildi... =)[signature][hline]- never too old to learn!
Quaxis | Dmx
Sosyal ağlarda paylaş

Abi git bacak kası yap biraz basarsın.Bizim takımda 1.83'lük arkadaş rahat rahat basıyordu ve dehşet kasmamıştı kendini o kadar kası geliştirirken.
Tamamen çalışma ile ilgili ben 1.93 olmama rağmen ancak çekebiliyorum potayı, çünkü 4 yıllık basketbol yaşantımda doğru dürüst kas çalışmadım.[signature][hline]What we do in life,echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dmx, 07 Haziran 2004 23:20 tarihinde demiş ki:
said:
weafer, 07 Haziran 2004 21:07 tarihinde demiş ki:

oha kesinlikle kolpa bu kim anlattiysa iyi sallamis =) ama zencilerin kas acisindan bir farkliliklari var. cok merak ettim yillardirda bu soruya cevap bulamadim hic.

genetikte dış etkenler genleri etkilemez

soradan kölelikle kaslar gelişiosa o sadece o köle için geçerlidir

eğer bu böle olsaydı bacağı kopan adamın oğlu da bacaksız doğardı[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy

racon kesmiyorum...kafa kesiyorum...!!!

[Bu mesaj eagle_dnz tarafından 08 Haziran 2004 18:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bizim zamanında bir spor hocamız, zıplamak aynen koşmak gibi, hem fiziksel yapı hem de yetenek gerektiren birşeydir demişti, yani çok fazla çalışsan bile çok büyük aşama kaydedemeyebilirsin zıplama konusunda.[signature][hline]Bonecrusher, 24 Mayıs 2004 20:48 tarihinde demiş ki:
aslında çikolata-biskuvi piyasası gibi olsa internet çok iyi olurdu.

Sosyal ağlarda paylaş

hocan yalan solemis. her gun bacak kaslarini calistiracak sekilde antreman yapar calisirsan, kosu yaparsan ne kadar gucleniyorsun anlatamam. kendimden biliyorum...[signature][hline]- never too old to learn!
Quaxis | Dmx
Sosyal ağlarda paylaş

Walla 15 ya$ındayken 1.81 boy vardı cemberi cekiyodum $imdi boy oldu 1.96 cift el basıyorum cok bi eylenceli b$i diil yani oyle ilk yapınca ohaleee heleloooy oluyo sonra bayıyo ..[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

bacağı kopan adam mutasyona değil modifikasyona uğramıştır.
mutasyon genlerin değişmesi ya da vücut yapısının değişmesi demektir ve fazladan kas olayı doğrudur.
ayrıca zıplamada genetik tabii ki çok önemli ama çalışma zıplama olayının sadece küçük bi kısmı değil, tam tersine büyük bi kısmı.[signature][hline]NbaTurk forumu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...