Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evanescence:My immortal

Othranx

Öne çıkan mesajlar

güzel şarkı sözleri de güzel.
yannız bring me to life ı o kadar werdiler ki bi ara soguyan insanlar gördüm gruptan..[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Baturaabi 8 Eylül 2003 Saat 22.21 de demiş ki :
Ya resmen Kamp kuruyollaw ya..

Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben de...
Sosyal ağlarda paylaş

helloda güzel baya ya, ya ama kadın harcanıyo o iğrenç adamların yanında, doğru düzgün gitar çalanların eline düşse ne güzel olur;adamlar em den başka akor bilmio ki?[hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

[Bu mesaj Othranx tarafından 30 November 2003 00:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lam fiz tam üstüne bastın yine :p
lacuna coil de süperdir :p eksende çalıo ara sıra mp3 edinme özürlüler için.[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Baturaabi 8 Eylül 2003 Saat 22.21 de demiş ki :
Ya resmen Kamp kuruyollaw ya..

Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben de...
Sosyal ağlarda paylaş

ya lacuna coil nedir öyle ya gitarı yeni öğrenmiş elemalar gibi çok basit ve kulağa o kadar da hoş gelmio, my immortal tadını vericek başka şarkı yokmu yani=?[hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

evanescence live olarak seyredilmeyip sadece cd'den dinlendiginde iyi bir grup, sarkilari bayagi guzel, cok basarili bir album, begenerek dinliyorum
ama cok ilginc ki ayni grup sahnede enstruman calmayi bilmeyen adamlar + sesi cikmayan bir kiza donusebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Othranx, 30 November 2003 00:39 tarihinde demiş ki:
...kadın harcanıyo o iğrenç adamların yanında, doğru düzgün gitar çalanların eline düşse ne güzel olur;adamlar em den başka akor bilmio ki?[hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Othranx tarafından 30 November 2003 00:41 tarihinde değiştirilmiştir]

+1[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Küçüktüm Ufacıktım Top Oynadım Acıktım...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
said:
edi, 30 November 2003 18:55 tarihinde demiş ki:
evanescence live olarak seyredilmeyip sadece cd'den dinlendiginde iyi bir grup, sarkilari bayagi guzel, cok basarili bir album, begenerek dinliyorum
ama cok ilginc ki ayni grup sahnede enstruman calmayi bilmeyen adamlar + sesi cikmayan bir kiza donusebiliyor.

Keşke ben de konser görüntülerini izlemeseydim :-P
Ama bi arkadaşım dedi ki piyano çalarken şarkı söylemek zormuş çünkü hem oturuosun hem de öne doğru eğiliosun bi de mikrofona yetişcem die..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elle_iphe, 02 February 2004 00:55 tarihinde demiş ki:
bi insan makyajla bu kadar mı güzelleşir ya
Bi de ışık oyunları kontrast vs var tabi.. Yoksa konserlerde de makyajlı ama o kadar güzel mi, değil..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...