Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

strawberrynet.com

Masticore

Öne çıkan mesajlar

fragrancex nispeten daha ucuz strawberryden ama strawberry'nin indirimli ürünlerini takip etmek lazım. misal burda 90 küsüre aldığım kremin aynısını 37 liraya almışlığım var.. ck one summer parfüm aldım daha geçen ay, duty free'de bile 33 euro idi, straw'da 44 liraya aldım 100 ml parfümü.

bir de strawberryden aynı emaille sipariş verip loyalty indirimi alacam diye kasmayın.. 1-2 siparişle alacağınız %1-2 indirim yerine her seferinde yeni emaille sipariş verin. hem yeni email olduğu için first time user ayağına bedava hediyesi var hem de 5-6 ay içinde sipariş vermediğiniz maillere "we miss you" indirimleri yağmaya başlıyor. benim maillerimde şu an en yüksek %15 indirim + makyaj seti teklifi var. loyalty ile bu indirimi almak için 20 defa fln alışveriş yapmak lazım artı makyaj seti hediyesi alamıyorsunuz ;) gece gece anlatabilmişimdir umarım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Şu anda inanılmaz indirimler var, parfüm alıcam ben parfüm indiriminden, 250 parfümde indirim %30-%60 arası. Saç ürünlerinde ve bazı cilt bakım ürünlerinde güzel indirimler var bu ara.

sinad'ın dediği gibi artık herşey lira üzerinden. Fiyatları dolar üzerinden görme, kura göre o gün 50 liraya aldıysan ekstrede 55 ödeme devri ortadan kalktı, bayaa güzel oldu.

haftaya benim we miss you indirimim de gelicek %20 indirim + hediye makyaj seti, çok karlı olacak keh keh :D
Sosyal ağlarda paylaş

polo double black almıştım en son kokusu manyak güzel yalnız gel gör ki 1-2 saat geciyo bi rüzgar esse kokudan eser yok kolonya gibi ucuyor( abarttım biraz evet)

Artık bir koku alırken ilk tercihim kesinlikle kalıcı olması. Burberry brit,classic dışında onerebileceğiniz bir parfum varmı
Sosyal ağlarda paylaş

cok eski orta okuldan beri hatırlıyorum gio'yu sahte parfümcüler rahat yapıyor artık be kokusu gündelik hayatın bir parçası oldu :)

Kullandıgım 3 parfüm.

Armani-Code, Polo-double black ,Hugo Boss-XY hepsinide tavsiye ederim ama en iyisi armani Code... En azından kokusunu beyenmeyen kız görmedim :P

Armani code bitmek üzere onun yerine sanırım yves saint laurent-kouros alıcam

ha birde şekerli koku beyenenlere kesinlikle armani diamond'ı öneririm . Abim kullanıyor ve kokusu 10 saat'te geçse üstünden gitmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

bega said:

sinad'ın dediği gibi artık herşey lira üzerinden. Fiyatları dolar üzerinden görme, kura göre o gün 50 liraya aldıysan ekstrede 55 ödeme devri ortadan kalktı, bayaa güzel oldu.

Yukarıda yazdığımı maalesef düzeltmek zorundayım, bazı bankaların (örn. Garanti) komisyon aldığını fark ettim.. Strawberry'de de böyle bir açıklama var. Hani ekstrenizde aldığınız fiyattan farklı çekim görürseniz şaşırmayın diye söylüyorum.. Ben şaşırdım, olmaz böyle şey dedim ama oluyormuş. Tüm dünyada bankalar komisyon almazken bizdekiler alabiliyormuş, banka mı vampir mi belli değillermiş, sonuna kadar iliğimizi sömüreceklermiş. :X

Türk Lirası ödeme için ödeme sistemimizde gerekli düzenlemeyi yaptık. Tüm ülkelerde aynı düzenlemeyi uygulamaya koyarak ülkelerin yerel para birimlerinde ödeme alabiliyor olmamıza rağmen, Türkiye'deki bazı bankaların tam anlamıyla ödediğiniz kadar TL aldıklarını, bazılarının ise çok küçük oranlarda komisyon uyguladıklarını görmüş bulunuyoruz. Böyle bir durumda bankanız ile görüşmenizi öneriyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

ne yazık ki strawberry güvenilir bir site falan değil.

kozmetik(cilt bakımı)alanındaki en büyük firmalardan birisi olan Dermalogica ile de mahkemelik durumdalar.

firmanın ürünlerini satış noktalarına geliş fiyatının bile altında satıyorlar ve haliyle ürünlerin sahte olduğu söyleniyor.

siteden ürünü alan kişiler de aldıkları ürünün kıvamını rengini tarif ettiklerinde anladık ki ortada bir saçmalık var.

o yüzden sahte ürün satmaları çok olası geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...