Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spartacus: Blood and Sand

mani

Öne çıkan mesajlar

Buyse said:

yavaş hacı 2 oldu bu

Buyse said:

neyi editledin bi de

ya ben anlamadım böyle şeyler yazmak ayıp mı? yasak mı? yasak sa neden yasak? bunlar hepimizin bildiği, çeşitli organ isimleri.

popo deyince daha mı normal? vajina mı diycez? nedir yani olay ingilizcesini mi söyleyeceğiz penis mi diycez cunt mu diycez? dizinin kendisinde neler neler konuşuyolar, ki neler neler görüyoruz her ayrıntısıyla (720p) kendiniz duyuyosunuz, görüyorsunuz, böyle bir DİZİ yayınlanabiliyor amerikada. Biz forumda bile bunları yazamayacak mıyız nedir bu ya? Ne var yani yerinde kullanıldığı sürece hiçbir problem yaratmayan kelimeler bunlar. Önemli olan o kelimeleri hakaret anlamında kullanmamak. Her kadının amı olur her insanın götü olur her adamın pipisi olur ya bu kadar doğal birşeyi neden tabu haline getiriyosunuz anlamıyorum. Tabular toplumun aynasıdır gençler, bu derece sapık kafada insanlar mıyız biz neden bunun gibi kelimeler tabumuz olsun. RAHAT OLUN BİRAZ!
Sosyal ağlarda paylaş

@barnacle
valla hatunun dediklerini kabul ederdim heralde ama iş bittikten sonra yan çizerdim asdfjkg :) zaten peder güçlü guvvatlı hatunun eli uzanmaz bana bişi olmaz diye güvenirdim arkama. ama her türlü o şekilde bir teklife o anda YOK HAYIR VARRO YU ÇOK SEVİYORUM BEN ONA İHANET ETMEM şeklinde asla giremezdim heralde :D tabi empati yaparak söylenmiş şeyler bunlar :) kendimi roma devrinde 15 yaşında ve senato üyesi bir politikacının oğlu olarak düşündüm hmmzzz. o deilde o hatun da gıcık mıcık ama böle bi kımıl kımııllık da var şimdi :D haksız mıyım :D

Buyse said:

yok bana iyi de banhammer gelebilir kafana. ben dert etmiyorum kendi sağlığın için dedim.

zaten bunun gibi şeyler için banlanırsam paticik'ten hiç üzülmem, dert de etmem. ki hiç sanmam böyle birşey için birini banlamaya kalksınlar. ulan her hafta yayınlanan uykusuz, penguen gibi dergilerde benim buraya yazdıklarımın daha ileri versiyonları yayınlanıyor tüm Türkiye okuyor bişey olmuyor, burda forumda iki am göt yazdık (ki gerçek kelime anlamında yazdık, hakaret falan olsa tamam tabiki de yaptırım uygulansın) diye banlanıcak mıyız? şu tartışma devam etmesin bence ben çok rahatsız oldum böyle birşeyi konuşmaktan bile ne kadar dar görüşlüyüz eğer bu böyleyse, millet bi el atın şu konuya ya çok rahatsız oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

dasdingo;
O kelimeleri kullanmakta geniş görüşlülük olmuyor hocam ona cahillik deniyor. Konu ne bilmiyorum ama herkese açık forum bu küçük çocuklarda girip okuyabilir. Zaten yeni gençlik çok meraklı böyle kelimeleri ağzına almaya, belden aşağı espirilere vs. Bence dikkat etmek daha iyi olur gerek yok.

barnacle;

Dediğini indirip kuracam ş,md, 11' yükseltti media playeri.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bunlar normal kelimeler sen konuşurken ağzından çıkan herhangi bir kelimeden farkı yok, bu kelimelerin kullanılması AYIP değil, CAHİLLİK hiç değil. Cahillik? Zaten cahillikle nasıl bir bağlantı kurdun anlayabilmiş değilim.

Bu kelimelerin bu şekilde garip karşılanması, ayıp ve bel altı kelimeler olarak görülmesi bizim bu konularda ne kadar kendimizi bastırdığımızı, bunların bize hep ayıp şeylermiş gibi gösterilmesinden kaynaklanıyor. O nedenle bu tip diziler türkiye'de hiçbir kanalda asla yayınlanamaz, yayınlansa da heralde 15 dakkasını izleyebiliriz.

Sen gel bu zihniyete yeri geldiği zaman tükür ondan sonra bi bakmışsın başka bir platformda aynı yoz zihniyet sende de var, meğer çocukluğundan beri beynini yıkamışlar bunların ne derece ayıp şeyler olduğu gibi zırvalarla. 15 yaşında çocuk da biliyor bu kelimeleri zaten bu kelimeler gerçek, doğal ve olması gerektiği gibi. Bunları hakaret anlamında kullanmadıktan sonra hiçbir zararı yoktur bu kelimelerin.

Tartıştığımız şeye şaşırıyorum gerçekten şaşıp şaşıp kalıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

son bölümle ilgili spoylır

bence, spartacus artık kendine gelsin, şu yeni hatun neydi mira mıydı? mira diyorum ben şimdilik, onunla kaynaşsınlar ne güzel bak geldi ilgilendi falan, canım benim... varro gider mira gelir kardeşiiim. güzel de hatun. ama hiçbiri ölen karısının yerini tutamaz bende.

legend of the seeker izleyen(izleyecek olanlara) spoylır, varro'nun hatunla ilgili

bide varro'nun karısı, legend of the seeker'da Richard Cypher'ın kız kardeşi (anneler farklı)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...