Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deathend Web Based Game

Torondor

Öne çıkan mesajlar

lol size gülüyorum 5 € ile 100 € mu kıyaslıyorsunuz sözüm yok size.. devam edin böyle afferin..

bu arada para benim değil mi veririm vermem 100 de veririm 100.000 de zoruna mı gitti ?

web tabanlı oyun oynanmam ben pek.. piyasada aklına gelecek her türlü paralı oyunda mevcuttur bende bu zevk meselesidir.

wow + all expansion
aoc
guild wars + all expansions
lotro + eklentisi
mortal ( daha çıkmadı sipariş verdim )
aion ( daha çıkmadı sipariş verdim )
warhammer
lineage 2
everquest 2

CE versiyonu olanlarda hepsi CE versiyonu olarak alınmıştır..
Sosyal ağlarda paylaş

ben orda arkadaşlarıma seslenmiştim anlayan anladı onu ama üstünüze alınmak istiyorsanız donate açalım istediğiniz kadar parasını verip alabilirsiniz..
gençlik gerçekten bir "lan" lafı edecek kadar yüzsüz oldu böyle arkadaş ortamında söylenecek laf değil gerçekten bunlar..

daha isteğiniz kadar bana saldırabilirsiniz ve gurur tablolarınızı koyabilirsiniz başkanınız ile beraber.. ancak konu kilitlenmesini istemiyorum o yüzden ben daha fazla uzatmayacağım..
Sosyal ağlarda paylaş

ağzıma geleni yazsam daha çok yazardım ben sözümün arkasındayım sadece yersiz serzeniş ve gereksiz hırs yapılınca konudan doğan muz ortaları değerlendirmeden yapamıyorum ne yapayım huyum kurusun..

edik: ayrıca konun kiltlenip kilitlenmemesinden ben bi çıkar düşünmüyorum.. sadece pati ahali olarak oyunda iletişim sağlansın yeni katılanlar olsun diye kilitlenmesini istemiyorum.. post kasayım topic kasayım gibi bi derdim yok yani
Sosyal ağlarda paylaş

Tek işlevi uranyum kazandırmak olan linkini spamleyip "Ben paramı bastım uranyumumu aldım" muhabbeti yapıyorsun, akıl var nizam var. Forumdaki en ufak tartışmaya "DALDIM YENDİM EHUEHU" diye SS koyarak zaten baştan bittin sen, niye uzatıyorsun hala?

Benim nick Shadaim, İbranice meme demek, arada bir dışarı çık da gör bir iki çift, stresini falan alır. Oyun içinde gel bir çayımı iç bi ara, onun da SS'ini koyarsın bu konuya.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bakın o kadar güzel oyun ki daha 20 sayfa olmadan drama döndü, siz de bugün katılın: http://www.deathend.com/signups/add?refid=11676 http://www.deathend.com/signups/add?refid=11676 http://www.deathend.com/signups/add?refid=11676 http://www.deathend.com/signups/add?refid=11676
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:

Tek işlevi uranyum kazandırmak olan linkini spamleyip "Ben paramı bastım uranyumumu aldım" muhabbeti yapıyorsun, akıl var nizam var. Forumdaki en ufak tartışmaya "DALDIM YENDİM EHUEHU" diye SS koyarak zaten baştan bittin sen, niye uzatıyorsun hala?

Benim nick Shadaim, İbranice meme demek, arada bir dışarı çık da gör bir iki çift, stresini falan alır. Oyun içinde gel bir çayımı iç bi ara, onun da SS'ini koyarsın bu konuya.

dayanamadım sana özel yazayım bir seferlik.

3 ana dil gibi yabancı dil yabancı var antalyanın en lüks otellerinden birinde bir birimin başında görevliyim. sanırım dışarı çıkta bak dediğin şeyi ben elmin tersiyle itiyorum hehe
belliki sizlerin ihtiyaçları var..

ayrıca ben yazdım bende hırs yapmak yoktur ve dediğim gibi 5 € luk uranyum almışsam ne olmuş :) sana yazdıklarından sonra saldırdıysam ne olmuş hafif geldin bir başka saldırımı zaten sana kullanam :)

saeros'da konuyu dağıtmak için yardımcı oluyor ama siz yazdıkca kendiside başarılı olamıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de oyunu bişi sanıyordum bu kadar tuttu diye, masteisin blog yazısını gördüm, bitefight, gladiatus aynı tür diye , geçenlerde kendi kendime diyordum , bu adamlar aynı oyunu alıp orta çağ , vampir, büyücü diye içerik değiştirip değiştirip piyasaya sürüyorlar , hayırdır falan diyordum , meğer gerçekten olay tutuyormuş.

Konsepti beğenince içerik fark etmeden oynanıyormuş, oyun yapımcılarından özür diliyorum burada.
Sosyal ağlarda paylaş

KillerLord said:

lol sadece lol senin ömrün boyunca göreceğinden çok fazlasını görmüşümdür. belki de görmemişsindir bile :) elimin tersiyle itiyorum derken o kadar varki yani artık geyiğe döküyoruz neyse bu konu bitmiştir benim için.

Abi tamam açıklama yapmana gerek yok.

Ortada yanlış bir şey yok zira, saygı duyuyorum dediğim gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...