Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deathend Web Based Game

Torondor

Öne çıkan mesajlar

Oyundaki nickim Rammelas.. ben burda herkes benden kayıt olsun amanda aman uraniuma makattan koyayim gibi bi gayem yok.. su an bi Takım kurduk saolsun yardım edenlerde çıktı herkesi toplayabilmek icin kendimizi gelistirmyioruz gelen suyu takıma katarıp büyütmeye çalışıyoruz.. ki 5imizde box açtık sırf su ve uranium kasmak için takıma.. neyseki takımı bi seviye daha geliştirdik fakat boxlar lvl 5 olmak üzere onlar lvl 5 olsun takıma alıp su ve uraniumları aktarıcaz ondan sonra bir uye daha alıcaz takıma.. buyuk ihtimalle bu box'lar ve bizim yardımlarımızla takım bi seviye daha gelisir buyuk ihtimalle 2 kisi daha alırız..

bu arada KillerLord'un referansı http://www.deathend.com/signups/add?refid=11307
lol
Sosyal ağlarda paylaş

Torondor said:

Masteis said:

http://paranoyaknota.blogspot.com/2009/07/deathend.html

masteis cok guzel on bilgi vericek birsey hazırlamıs gormediysen bi bak derim :)

edik:hatta ilk mesaja ekleyeyim ben bunu

hey :X gene güncelle yerine alıntıya basmısım

geçmiş vakti güncelleyemiyorum artık :)
Sosyal ağlarda paylaş

Torondor said:

Oyundaki nickim Rammelas.. ben burda herkes benden kayıt olsun amanda aman uraniuma makattan koyayim gibi bi gayem yok.. su an bi Takım kurduk saolsun yardım edenlerde çıktı herkesi toplayabilmek icin kendimizi gelistirmyioruz gelen suyu takıma katarıp büyütmeye çalışıyoruz.. ki 5imizde box açtık sırf su ve uranium kasmak için takıma.. neyseki takımı bi seviye daha geliştirdik fakat boxlar lvl 5 olmak üzere onlar lvl 5 olsun takıma alıp su ve uraniumları aktarıcaz ondan sonra bir uye daha alıcaz takıma.. buyuk ihtimalle bu box'lar ve bizim yardımlarımızla takım bi seviye daha gelisir buyuk ihtimalle 2 kisi daha alırız..

bu arada KillerLord'un referansı http://www.deathend.com/signups/add?refid=11307
lol

bir bilip bilmeden konuşma önce şunu belirteyim sonra gerisini yazıcağım.

ben burda herkes benden kayıt olsun amanda aman uraniuma makattan koyayim gibi bi gayem yok.

bu yukarıda yazdığın yakışmıyor paticik formunu bebeklerin yazıştığı forumlarla karıştırdın sanırım.

benim uranyuma ihtiyacım yok ben verdim 10 € aldım kapiş... şimdi gelelim senin nickine senin nickini istedimki oyunda sana azcık dalayım diye.
Sosyal ağlarda paylaş

aferim çok tatmin olmuşsundur heralde lol... saldır saldır tatmin et biraz daha kendini.. paticik'e uymayan bi yazı oldugunu biliyorum bende fakat her sayafaya amanda aman diyerek link koyan ben degildim.. ayrıca boyle birseye bu kadar hırs yapıp para vermişsin o kasmışsın sana kalmış birşey... ancak ben karakterime kasmıyorum demiştim gelen suyu takım gelişsin diye kullanıyorum ben ve yardım eden birkaç kişi daha.. istediğiniz kadar saldırabilirsiniz sorun değil olan su takımda zaten lol..

son post ile gerçekten o "bebeklerin yazıstıgı forum karıstırma" olayını pekistirmissin hakketten..
Sosyal ağlarda paylaş

bak sende anlayış kıtlığı var işte yukarudaki mesajda dedimki

"yazdığım her mesajın sonuna eklerim bunda bir problem yoktur..."

gidip link yazmamışım sadece. hee bu arada merak etme o saldırı bitmeyecek günde sana 10 kere saldırmam lazım birazcık tatmin olmak için. hırs yapmadım ben her oyunda alırım. mecburi değil ister al ister alma.

o bebeklerin yazmışmasını peşiştirmekde senin anlayışın o kadar işte kendi yazdığınla benim yazdığımı koy bakalım yan yana hee tabii nereden anlarsan...
Sosyal ağlarda paylaş

ben gülüyorum abi :D para verip hırs yapan ben değilim hani...
ama sana puanım 9 kanka.. güzel dövmüşsün

ahhaha

edik: biraz muhtar adayı gibi olacak ama ben halk için oynuyorum bütün amacım takımı büyütüp bütün pati mutantlarını bi çatı altında toplamak asdfasdfaf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...