Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Fade'deki kilitli oda

Darkspawn invasion kısmında bi kilitli oda var anahtar istiyo, ilerde de vardır illa ki bu tür kilitler, bunları nasıl açıyoruz? ilerlerde bir yerlerde çıkacak mı yoksa açmadan ilerlememek mi lazımdır

edit: pardon anahtar istemiyomuş "this door would require massive force to break" diyomuş :p

Sosyal ağlarda paylaş

zass said:

recpect

sartherien said:

bune abi bi dosya indirmek için ne kastırmışlar :D

[ şurası daha iyi gibi respec için bi göz atın isterseniz ]

bu addonu updater la kurarken yarıda eror veriyor bunun nedeni pach kurmamış olmam olabilirmi ?

bilgisayarın regional ayarlarını english(usa) yap öyle dene...
ek görevler ve itemleride kullanabiliyosun dlc lerden...
olmazsa yine ilk oyunu bu şekilde bitirip oyunu tekrar kurarsın direk region u en baştan ayarlarsın usa ya...ozmn sorun olmaz sanırım..
Sosyal ağlarda paylaş

arl howe estate

ya bu estate de queeni kurtarıyoruz en sonunda kapıdan cıkarken bi hatun boss ve yanında bi ordu geliyo. bunu savsarak gecen var mı? beni esir almalarını kabul ettim ancak savasarak gecemedigimden. cok kastırdı dagıtıyorlar feci:/

bide yine bu estate de bi odada bi guard ile hizmetciyi yakaladım çok kötü şeyler yapıyolardı koptum resmen:)

Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:

3 lü yapabilen var mı şimdiye kadar ?

ben foursome yaptim :P Female elf char ile. Leliana ile love durumundaydim. Zevran'la da aram iyiydi. Isabela'ya teklif verirken Leliana ` Bensiz bu ise giremezsin ` derken bir anda ` Ben nasil bir ise girdim ` durumuna dustu. Isabela'da ` Zevran seni ozledim sen de gel bebegim` diyince hayir diyemedim hehe.

Sosyal ağlarda paylaş

dün tarihli save im var yollatiyim istersen :)

force field abuse u ile daha kolay bile olur.zaten çoğu zaman alistair tanklamadı bana aggroladı misdirect curse felan attım öldü

ayrıca storm of the century combosu ismini hakediyor, hayvan gibi damage hayvan gibi range bi storm bi blizzard en hayvani kalablık yerle bir

evet zuaaa, kadını kestim 2 tane okçuya öldüm kaleye girdim orayıda harvest etcem :E
Sosyal ağlarda paylaş

circle of magiyle ilgili soru:

great halldaki 3 heykele sırayla sol, sağ, orta şeklinde dokunup ardından ortadaki kalkanlı heykele dokununca ilk katta bir yaratık summon oluyor. bunun haricinde 2. katta da dokunulabilen ve büyük ihtimalle üzerinde duracağımız yerler var ama orayı çözemedim. Nedir onun olayı?

edit: giriş katındaymış bu çözemediğim dokunmatiklerde.

Sosyal ağlarda paylaş

DENERIM KOPUŞ

ya bu dockların ordakı tavernada han sahibiyle konuşurken birden konuşma eğlence istermisin kadın erkek ikisi birden orda bi koptum tavernanın nasıl bi yer olduğu ortaya çıktı..sonra şaşırt beni seçenegi vardı onu seçtim karşıma cüce geldi zuzhauzhauauhau kızıl saçlı dövmeli fln sakalsız yarıldım gece gece annem geldi içerden olum bişymi oldu diye nasıl kahkaha attıysam artık...

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...