Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:

orzammar help

orzammar da şu lord veya prince in kimin tarafında takıldığın çok farkedio mu başta?

bi de bi dust cityde takılan bi çete varmış karı lideri mi ne onu bulmamaı istedi oraya girebilmem için bi tane token gerekio onu kimden nerden edincem bulamadım birisi bağa sölesin.

o tür secimler fark etmiyo pek. fark edicek secimler bidek yanındaki adamın gidip gitmemesini sana saldırmasını sebep olan falan secimler o kadar gerisi oyunu etkilemiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

ben satmıştım onu direk, bir işe yaradığını sanmıyorum millet kafa yorsun diye koymuş olabilirler.

kamptaki npcler exp kazanmıyorlar ama direk lvl atlıyorlar ve 0exp gözüküyor bu yüzden yanınıza birini alıcağınız zaman lvl atladıktan hemen sonra alın yoksa 2 lvl geriden geliyor nerdeyse.
solo oynamanın getirdiği tek exp bonusu killing blow lardan gelen oda çok küçük bir bonus, tüm oyun boyunca belki 1 lvl fazla atlamanızı sağlar ki zaten oyunun başında solo takılmak imkansız gibi birşey.

@Sparkcaster yapabiliyorsun evet, son şansın oluyor oda zaten.

@Mortis

orzammar

aralarındaki seçim sadece oyun sonunda cüce imparatorluğunun batıp batmadığını etkiliyor :D

Sosyal ağlarda paylaş

neyse harrowbilmemneyi seçtim daha kral gözüküodu

o deil de lelianayla yatmaya kasiorum yatsam bi daha almıcam partye, 100 oldu approvalı ama ne dialog var ne bişey, yani konuşunca konu çıkmıo bi ara olmuştu da o an bi olay olmadı. Ne ile trigger edicem, önemli hediyelerini verdim bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

o deil de lelianayla yatmaya kasiorum yatsam bi daha almıcam partye, 100 oldu approvalı ama ne dialog var ne bişey, yani konuşunca konu çıkmıo bi ara olmuştu da o an bi olay olmadı. Ne ile trigger edicem, önemli hediyelerini verdim bile.

spoiler

Şu rogue hatun var ya Leliana'nın peşine düşen, Denerim'de onu öldürmen lazım. Öldürdükten sonra biraz pişmanlık duyacak Leliana, ama ondan sonra tam kıvama gelecek. Afiyet olsun, sıcak servis ediniz. :>

Sosyal ağlarda paylaş

respec addon u karakterlerin "xxx sizden çok etkilendi şu kadar str kazandı" bonuslarını yokediyor benim gördüğüm kadarı ile.

kaede, alistair e giftlerini vede onun için önemli olan kolyeyi vb verdin mi? ben sadce bunları yaptım, 1-2 de konuştum, kendi açıldı kızkardeş questi otomatik.

She's next door to Wade's Emporium

bide witch gona wild yaptım lol dwarfla morrigana:P
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Bioware oyunlarında en nefret ettiğim şey karakterlerin hepsinin hem ayrı ayrı hem de diğer karakterlerle harika hikayeler ve keyifler vermeleri ama sadece 3 karakterin yanımızda dolaşabilmesi =(

iyi de ben sadece bu oyunda gördüm bioware'in party'i 4 kişi yaptığını, hatta nwn gibi bg gibi 6 kişi olsaymış, bunu bi modla ayarlasalar da hardda misler gibi oynasak her bi karakterden de zevk alsak bile dedik

ama tabi oyunun dengeleri 4 kişi üzerine kurulmuş, 6 kişiyi partide bile tutamayabiliriz birbirleri ile olan durumlardan ötürü - gibi geliyor bana-
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

1) Bu DLC ler için oyunu install etmeden mi region değiştireyim
2) DLC leri netten indirdim nereye atmam lazım ki görünsün updaterda

install etmiş olsan da farketmiyor, yeter ki region olayını yap sonradan yeni DLC'ler çıksa da aynı şekilde yükleyebiliyosun ama her seferinde region değiştirme işini tekrarlaman gerekiyor sadece...
Sosyal ağlarda paylaş

yaw alistair 100 bende gene çıkmadı buglandı galiba cidden :/
neyse şimdi farklı sonları görmek için morriganın ahlaksız teklifinden önceki saveimize geri dönüyoruz

o topaç loghainin de ifadesini alıyım şu achi için madem tenk yu

bu sırada 55 achivement ve lvl 23 ile hardda ilk walkthrough mu bitirmiş bulunuyorum

Achivement Unlocked: The Ultimate Sacrifice

http://media.giantbomb.com/uploads/0/1295/1098110-big_boss_salute_super.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

pc de oynuyorum ben konsolda çekilmez yüksek zorluk ama easy ve normalde çok da problem çıkartacağını sanmıyorum hatta film gibi izlersin third person olarak. Dediğimiz gibi oyunun çok büyük bir modding comminty si olucak. konsola alırsan daha sonra başını taşlara vurma ihtimalin çok yüksek

pc / xbox = achivement
ps3 = trophy
Sosyal ağlarda paylaş

Monthius said:

Mortis said:

spoiler

Şu rogue hatun var ya Leliana'nın peşine düşen, Denerim'de onu öldürmen lazım. Öldürdükten sonra biraz pişmanlık duyacak Leliana, ama ondan sonra tam kıvama gelecek. Afiyet olsun, sıcak servis ediniz. :>

işte öle bi hatun düşmedi leliana'nın peşine sorun ordda Denerimde de Wade's emporium un yanındaki evde de kapı falan açılmıo kimse yok. Yanında konuşiim dedim Leliana ile bişey de demio. Nasıl trigger edicem ya. Acaba bi dialog da yalan mı ettim o questi de öle bişey olmaması gerek ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...