Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Spyro said:

ya benim karakter tank ama o yüzden.. ikinci bir tank bulunsun istemedim partyde.. içim acıdı zaten gönderirken =P..

mod var respec modu 30kb bisi cek, kampta potion veren bir kuzgun cikiyor kosede gizli potu icirdigi nadamin statlari ve skilleri resetleniyor level up diyip yeniden dagitiyorsun

alistar i 2hand yaptim ole
Sosyal ağlarda paylaş

ben bir tur bitirdim. 2. ye başlıyorum, birşey soracağım.

Wyne'i gruba nerede dahil ediyorsunuz? İlk karakterde Cirle of Magi istila edildiğinde katıldı onda da son kata gelince ayrıldı. Oyun başında tekrar Grey Warden kampında görünce kıllandım. Acaba burada mı katılıyor gruba?

Birşey daha sorayım hazır başlamışken. Grubumdaki ve kamptaki adam sayısı aldığım exp. etkiliyor mu? Oyun boyu toplamda 10 kişiyle gitsem alacağım exple, 4 kişi tamamlayınca alacağım exp. aynı mı?
Sosyal ağlarda paylaş

circle of the magi da alıyorsun wynne i. sonra da ikna edersen devam ediyor seninle
aldığın xp yi kamptaki veya partideki adam sayısı etkilemiyor. partiden emin değilim gerçi sürekli 4 ile oynadım ama yanına almadığın adamı aylar sonra partine katsan bile kaçırdığı xp yi alıyor
Sosyal ağlarda paylaş

orzammar help

orzammar da şu lord veya prince in kimin tarafında takıldığın çok farkedio mu başta?

bi de bi dust cityde takılan bi çete varmış karı lideri mi ne onu bulmamaı istedi oraya girebilmem için bi tane token gerekio onu kimden nerden edincem bulamadım birisi bağa sölesin.

Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

zass said:

pach i siteden indirip kurduğumda oyun açılmıyor exe ye tıklayınca oyunun yan yana yapılandır masında hata var die bir msg çıkıo bilgi verebilecek varmı?

ayn sorun bende de var. patchi yapınca çalışmıyor oyun. ne yaparsam yapayım olmadı tekrar kurmak zorunda kaldım.

Yan yana yapılandırma hatası olayı şu abicim;
Microsoft Visual C++ Redistruble(ya da bunun gibi birşey tam hatırlamıyorum)2008 xAA(AA hangi işletim sistemini kullanıyosanız ona göre x86 mı 64 mü falan)

indirip kuruyosunuz makinanıza.Ondan sonra çözülüyor.

Mortis said:

orzammar help

orzammar da şu lord veya prince in kimin tarafında takıldığın çok farkedio mu başta?

bi de bi dust cityde takılan bi çete varmış karı lideri mi ne onu bulmamaı istedi oraya girebilmem için bi tane token gerekio onu kimden nerden edincem bulamadım birisi bağa sölesin.

Hangisini seçtiğin pek farketmiyor.Diğeride:

Questi aldıktan sonra lower bilmemne var bu dilencilerin falan olduğu mekan.Önce oraya git ateşin yanında bir dilenci var anlatıcak sana işte olayları ardından o yolun sonunda bir bina var oraya gireceksin.Bir kaç eleman gelcek onları kesicen "finger"ı düşürüyor.Onu alıp aynı yerdeki susp.door yazan yere gitcen ordan giriyosun.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...