Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Redcliffe'ten nefret ettim lan.

Adamlar abi gel akşam yardım et evil yaratık kesecez dedi ii dedim. Ama bi baktım adamlar resmen aralıksız geliyo. Bütün militialar ölüyo, hatta Murdock falan da ölüyo, onu da geçtim benim parti de komple ölüyo. Alistair, Morrigan, Leliana ve kendi karakterim (rogue) var partide. Napcam lan :(

Sosyal ağlarda paylaş

Redcliffe

Knightların oraya kitelayabilirsin aşağıdaki mobları ama uzun sürüyor tabi. İlk mageimle ben de böyle saç baş yolarak geçmiştim de ikinci fighter karakterimle en sonda bir tane militia sağ kaldı dfg.
3 karakterini hold yap knightların orda morriganla pulla aşağıdakileri fireballın falan varsa baya rahat oluyor hatta knightlara pullamadan 3 tane fireball la 4-5 zombi alabiliyorsun ama morriganda yok tabi.

Sosyal ağlarda paylaş

o revenantların bazıları cidden zor, hepsi turuncu gözükmesine rağmen zorlukları çeşit çeşit galiba.

bende dps yetmediği için kesemedim en az 2 3 tane.

Bi de şu kangaxx i bulup kesen kimse var mı ? Cidden çok merak ediyorum ne düşüyor. Oyun bitirince salak gibi gidemedim tekrar adama
Sosyal ağlarda paylaş

Gaxkang en sona bıraktığım questlerdendi lvl 18-19 civarı gitmiştim hard da biraz zorladı ama Kanggax kadar zor değil ölmeden kestim, tek kişi ayakttaydı gerçi bittiğinde. magical ve physical arası değişimlere dikkat ettiğin sürece zorlamıyor, dragonlar daha zordu bence. bana warrior only bir kılıç düşmüştü güzel item.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

Urn of Ashes questinin sonundayım da

şu Dragon ı çağırdım nasıl kesioruz ya hardcore baya

var mı taktiği bunun öle ben tanklığım dieri heallasın dps yapsın dierleri şeklinde olmuo yardırıo çünkü çok

Yakınlardaki ruin'e gir, wynne ve morrigan'ı dışarıda beklet, tankın üflesin boruyu, alsın aggroyu (threaten + shield wall) sonra, dps gogo :p
Sosyal ağlarda paylaş

guden said:

Gaxkang en sona bıraktığım questlerdendi lvl 18-19 civarı gitmiştim hard da biraz zorladı ama Kanggax kadar zor değil ölmeden kestim, tek kişi ayakttaydı gerçi bittiğinde. magical ve physical arası değişimlere dikkat ettiğin sürece zorlamıyor, dragonlar daha zordu bence. bana warrior only bir kılıç düşmüştü güzel item.

Nerde bu Gax abi, keseyim bu akşam, epeen yapayım :p
Sosyal ağlarda paylaş

gaxkang

karsılastıgın cesetlerden ve cesetlerden mektup parçaları çıkıyor hepsini bulduğunda unbound questi açılıyor,mektuplardan birini orzammar daki tavern de korkmuş bir cüce den alıyorsun, açıldıktan sonra denerim deki arka sokaklardan birinde kilitli bir ev var oraya gidiyorsun, ganx hakkında konuşuyorsun içeri alıyor sonra go go go.

Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

Urn of Ashes questinin sonundayım da

şu Dragon ı çağırdım nasıl kesioruz ya hardcore baya

var mı taktiği bunun öle ben tanklığım dieri heallasın dps yapsın dierleri şeklinde olmuo yardırıo çünkü çok

Al bakalım Mortis, tankspot videosu gibi yazmıştım ehueh

http://forum.paticik.com/read.php?35,418846,4417772#msg-4417772
Sosyal ağlarda paylaş

encounter olarak

spo

meteor düştü lan, içinden bebek süperman ve star metal çıktı; süpermani evlatlık aldılar, metalide bizim kaledeki demirciye götürünce süper kılıç yaptı adam, baa ahah

bide yan questlerin bazıları baya güzel valla herşeyi yaparak gidiyorum:p
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Redcliffe'ten nefret ettim lan.

Adamlar abi gel akşam yardım et evil yaratık kesecez dedi ii dedim. Ama bi baktım adamlar resmen aralıksız geliyo. Bütün militialar ölüyo, hatta Murdock falan da ölüyo, onu da geçtim benim parti de komple ölüyo. Alistair, Morrigan, Leliana ve kendi karakterim (rogue) var partide. Napcam lan :(

hocam grubun bana dengesiz gibi geldi:) leli zaten rogue degil mi? ana charında rogue. morrigan desen dps de biraz zayıf eger sen abanmadıysan lightning fire gibi agaclara. kesemezsin bu grupla zorlanırsın bi cok yerde.

valla ben ana charım full dps mage/alistair/wynne/stone golem veya oghren gidiyorum baya rahatım:) dlc yoksa oghreni alın derim deli oturtuyo 2h la:) bi sıkıntım yaptıgım dungeonlara sonra rogue u alıp kitli sandıkları acmak icin geri dönüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...