Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

kotor da içi gg olabiliyordu sandığın (hatta 99% iki itemdan biri pelt oluyordu), infinity oyunlarında öyle bişey yoktu

plot protection basılmış kapıları bile bazen 25 str ile açabiliyordun

evet wispy oyun güzel. aiona 2 gündür dokunmuyorum evde geçirebildiğin kısıtlı zamanın tamamı dragon age e gidiyor

edit tersten zeplin - o kapılar tahta olmuyordu zaten "hede hödö büyüsü basılmış nah açarsın" diyordu genelde
Sosyal ağlarda paylaş

ilk dlc free olması lazım oyunu alanlara içinden çıkan bi kodla alınabiliyor felan diyor, gerçi parayla da satılıyor nası işse, 2. dlc ücretli indirmek gerekiyor.

bide dlclerden biri sanırım buglı, olması gereken birşey olmuyor bitirilmiyor, diye okudum bir sürü yerde.

o 16 dlc kısmı bi grup item sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok uykum var ama yine de yüklüyorum ve yarın erken kalkmam lazım of. Peki şimdi elf mage açıcam elfler daha çok bonus alıyo gibi mage related abilitylere, peki hangi okullar? Character creatorda büyülerin rakamsal değerleri yazmıyor, atıyorum drain manadır işte grease + firedır işe yarıyor mu ne tavsiye edersiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Çok uykum var ama yine de yüklüyorum ve yarın erken kalkmam lazım of. Peki şimdi elf mage açıcam elfler daha çok bonus alıyo gibi mage related abilitylere, peki hangi okullar? Character creatorda büyülerin rakamsal değerleri yazmıyor, atıyorum drain manadır işte grease + firedır işe yarıyor mu ne tavsiye edersiniz?

Mana drain kötü. Sadece büyücülerden emebiliyosun az biraz, sayıları fazla değil. Aldığıma pişmanım. Fireball iyi güzel osurtuyor ama paso friendly fire vuruyosun. Gerçi oyunun ilerlerinde aoe illa ki lazım oluyor. 10 adamlı ambush mu olur be.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

nwn serisinin bütün oyunlarında da var. lockpick karaktere sadece d&d sistemi olmayan mass effect'te ihtiyaç duydum. (:P)

nwn'de var da mesela nwn2'de (bunu beklerken taze taze oynadım ordan biliyorum :p) kırarak açarsan sandıkların içindeki adam gibi lootu da kırmış oluyosun bi işe yaramıyo yani
Sosyal ağlarda paylaş

wynne nasıl op karakter olmuş öeaahh
hardda combatlar zorluyordu aldım nenekayı takıma açıyorum tauntu alıyorum agroyu oohhşş aoe atarak biçerdöver gibi geziyorum

support/heal büyüleri çok abartı olmuş gibime geldi benim. dd, cc, aoe falan bayağı fason hex ler dışında
Sosyal ağlarda paylaş

Revangelis said:

lopeth dediğin gibi yaptım da

murdock (mayor) öldü savaşta, sonra yas tuttular falan. murdockla alakalı birşey var mı acaba, yani öldürtmemeye mi kassam falan dicem de imkansız o da öf içime sinmedi

onlar hersekilde ölüyor kasma ...

bide mageler bu impin bulundugu grupda 2. spell var aoe stun gibi uzerine Fireball cok keyifli oluyor ...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...