Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

bide
spo

Right of Conscription ile insanları zorla alıkoyan, üstüne üstlük Joining esnasında ölüm tehlikesi ile karşılaştıran ve aynı şekilde Calling'i de sır olarak saklayan bide üstüne üstlük başarılı olsalar bile Archdemonu kesince yatışlara geleceklerini de saklayan faşist bir örgüt Grey Wardenlar.

Oysa Ferelden'in kahramanı Teyrn Loghain öyle mi? Tabii ki hayır! Kahramanca Ferelden'i düşman işgalinden kurtardı ve daha sonra da orduyu ahmak kralın budalalıklarına kurban ettirmedi. Sonra da tahtı ele geçirmeye çalışan Grey Wardenlara karşı mücadele etti... Ama insan oğlu işte nankör

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
http://na.llnet.bioware.cdn.ea.com/u/f/eagames/bioware/dragonage/assets/images/backgrounds/middle-top12.png

Of ne aptal bi dlc bu. Yeni npclerin ikisi de rezalet, konu yok açıklama yok bitiş yok. Morrigan naapmış öğrenicez heyo diye oynamayın hiç bişey çıkmıyor sonunda heh.

CGI morriganın bu kadar çirkin olması da bambaşka
Sosyal ağlarda paylaş

Morrigan

2 tane yetersiz zonedan sonra bi çekirge kesiyosunuz, sonra teleport harici ne ise yaradığı kesinlikle belli olmayan bi aynanın önünde morrigani buluyosunuz. Niye kaçtın amacın ne bananiye ihanet ettin(?!) sorularına "çünkü öyle gerekti" diye cevap verdikten sonra cocuk güvende ama ulasabilecegin bi yerde diil diyo, dünyaya büyük degisim geliyor aceip isler olacak kendini kolla dedikten sonra iki seceneginiz var: Gule güle diyip gonderebilirsiniz ya da böğrüne kilici sokup oldurebilirsiniz. Sonra kalkıp gidiyosunuz. Bu kadar.

All questions will be answered dedikleri dlcde tek bi soru bile cevaplamamışlar ya giden 1.5 saatime yanıyorum. O da journal entryleri okuduğum için 1.5 saat
Sosyal ağlarda paylaş

Witch Hunt oynamadim ama
3. secenek olarak birlikte gidiyormussun sanirim eger romance varsa

ki Dark Ritual sectiysen, bug da varmis bazen DR yapilmamis gibi tepki veriyormus Morrigan ahah... ulan en temel hikaye ogesi be nasil beta testini yapmazsiniz, butun DLC'nin anlami o zaten yoksa millet niye basini alip giden Morrigan'i takip etsin.

bu arada 'oldurursen' de ceset yok ortada, aynanin icine dusuyormus... ana yazarin bizzat aciklamasi varmis daha onceden Witch Hunt ile Morrigan hikayesi bitmiyor diye. Selam ben geldim diye cikabilir ileriki oyunlarda

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
yeni başladım,
kalkamıyorum başından
oyun mükemmel, mükeeemmeeeeeellllll.
zorluk tam tadında ( illa healera ihtiyacınız yok )
ama keşke 5 kişi olsaymış parti bi adam daha olsa iidi.
süper oyunmuş nan bu.

Ha bide önceki sayfalarda gördüm revenant nasıl kesilio falan die,
zorlanılan yaratıkların codexine bakınca yazıo ztn.
Arkadaş melee çok sağlam ve çok fena hp regen edio.

o yüzden death magic mi ne var, bi dot regen ettirmio + crushing prison GG.

Yazmıcam daha bişi, oynim ben
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...