Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

origins save im kaybolmuş.

awakeninge originsi bitirdikten sonra başlamak diyalogları falan değiştiriyor mu 0 karaktere başlamaya ziyade?

yani alitahir'i kral yapmıştım zamanında. Yine kralmış ama tanımıyo gibi triplere girdi beni ibne.

şimdi uzun lafın kısası originsi bitirip devam etmek daha iyi di mi?

bi daha başlayayım mı originse?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
bitirdim oyunu. baya bi kısmı atlayarak gittim sidequestlrede ve 2+1 companionla tanışmadım bile :D ama mükemmel olmuş. tekrar tekrar yeni karakterlerle farklı partiler kurup farklı şekilde ilerlemek oynamak istiyorum! ki daha awakeningi oynamadım bile. hala oynamamış olan varsa gitsin alsın oynasın
Sosyal ağlarda paylaş

aynen bende 50 saat faln oynadıkdan sonra baktığımda %35lerde görmüştüm :P
sonra %40a fln çıktıkdan sonra son görevi yaptım bitti oyun :D hani her bulduğum side questide yapmıştım. barmenin görevleri bile tamamlamıştım love letter hariç.
%10 son görev tutsa ki tutmaması lazım geri kalan %50 nedir anlamadım. ha şey olabilir ben şu biseksüel elfi bide healer kızı öldürmüştüm. belki onlardandı
Sosyal ağlarda paylaş

bi yerde okudum da katılmadan edemedim

said:
I find it funny that in a game that enemies spew blood, the main characters and constantly covered in blood, and even the map is drawn in blood, the moment it’s time for a little R-rated lovin’, everything’s suddenly PG-13. I’m not a weird hentai fan or anything like that, but it’s almost comical how scared game designers are of sex, as even the “brave” ones come up with ludicrous scenes like this.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaç zamandır muhabbeti dönen bişey o, tutucular kana vahşete şiddete gıkını çıkarmaz ama cinsellik sahnesi olunca AMAN TANRIM ÇOCUKLARIMIZ diye ortalığı ayağa kaldırıyor. Cinselliğin, hele ki eşcinsel ilişkinin falan çektiği tepkinin onda birini çekmiyor şiddet.

Bi de dragon age bu konuda baya devrim açan bi oyun, lelianayı herkes oyuna ekler ama zhevranı ekleyip bi de üstüne buna sahne koymak falan her babayiğidin harcı değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...