Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

ya su arl howe u kesip evinden cikarken o tipler dovulmuyo di mi? Easyye filan aldim da yok yani
ejderha kesmis adamim ben bi tane dandirik guard dovemiyorum teslim oldum sonunda
resmen agiz burun kiriyolar.
Zevran adisi de satti zaten bastan oldurucektim de leylaya yavsiyim diye kesmemistim
son olarak leylaya morrigani seviyorum dedim
morrigan vermeyi kesince ayriliyim leylayla deniyim bi sansimi dedim ama aksanini yedigimin hatunu arkadas olarak goruyorum seni dedi

Asil sorum buydu aslinda sormayi unuttum
arcane warrior oldum da lvl18 filanim kilic dagger mi gidiyim
zopaya devam mi bi de armor ve statlar hakkinda tavsiye lutfen

Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

oyun çok güzeldi. burda zart zurt kusurlarını büyütüp sanki verdiği zevkten çok baygınlık hissi veriyor gibi konuşan adamlar çok daha kötü oyunları bütün kusurlarını affedip oynuyorlar

bu da esasında oyunun ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor

abi manyak mısın sen?

oyunu kötülemek değil ki benim amacım. boktan yerleri var ve vurguluyorum haliyle. bütün kestiğim şeylerin adının ve tipinin aynı olması ne kadar bayık bi durum. gerçi seni baymadığına göre demek ki peygamber olacaksın ilerde. allahla aranı iyi tut.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu niye alındın saldırdın şimdi bana. tanımam etmem seni nerden biliyim oyun zevklerini de sana has yorum yapıyım

said:
çok daha kötü oyunları bütün kusurlarını affedip oynuyorlar

tanıdığım, muhabbetim olan, zevklerini bildiğim insanları kastediyorum onlar da kendilerini biliyor. ne bu şiddet bu celal
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

zor ama kesilebiliyorlar. kesmeye gerek yok o ayrı konu.

hayır viktor orlais'den şövalye yapabilsek anladım da bildiğin grey warden. esprisi yok yani.

orlesian lar fransiz iste direk

havasi suyu zararli memleketin
grey wardenindan ne olucak

"MOSYO BIRRRICIK ULKEMIZIN ETRRRAFINA DUVARRRR CEVIRRRRELIM DORKSIPOWNLARRRR GERRREMESINNN" diyip darkspawnalr duvar dinlemeyip yerden fiskirinca "OWMIGOD! AUX GRANDS MAUX LES GRAND REMEDES!" diyip teslim olurlar

hazir konusan darkspawnda varmis, iletisim kurmaktada zorluk cekmez

vichy orlais go go go!
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

yahu niye alındın saldırdın şimdi bana. tanımam etmem seni nerden biliyim oyun zevklerini de sana has yorum yapıyım

said:
çok daha kötü oyunları bütün kusurlarını affedip oynuyorlar

tanıdığım, muhabbetim olan, zevklerini bildiğim insanları kastediyorum onlar da kendilerini biliyor. ne bu şiddet bu celal

aman diyeyim saldırı falan yok yanlış anlama. öyle anladıysan özür dilerim.

saldırmak gibi bi niyetim hiç yoktu da biraz fazla olmuş hakikaten kusura bakma lütfen.

evet kibarlıktan kırıldım fhdjhf
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

"MOSYO BIRRRICIK ULKEMIZIN ETRRRAFINA DUVARRRR CEVIRRRRELIM DORKSIPOWNLARRRR GERRREMESINNN" diyip darkspawnalr duvar dinlemeyip yerden fiskirinca "OWMIGOD! AUX GRANDS MAUX LES GRAND REMEDES!" diyip teslim olurlar

MON DİYÖÖÖÖ olacak o. (:P)

aslında tekrar düşündüm de jeanne d'arc çıkarmışlar bir tane delikanlı yiğit, öyle bir gray warden olabilir aslında mümkündür. bir tane ama bütün tarihlerinde. :P
Sosyal ağlarda paylaş

http://pc.ign.com/articles/105/1058656p1.html

said:
The real win for Return to Ostagar will come from some of the replayability. All of the party members will react differently. Not to spoil anything, but you will come across the king's body, of course -- you are there to recover his items and things, and your party all react differently to what's going on. The area has been infested with Darkspawn, so there are some very cool fights there. We also kind of hinted at it in the trailer -- you do run into the actual ogre that killed the king and potentially killed your mentor as well.

said:
potentially

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...