Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

yav arkadaşım ben "east brecillian foresttayım"
orda ormanın bi bölümüne giremiyorum, girmek için başka yol bul diyo. kuzeyde bi mekan var. orda bi mezar taşı var. onla oynaşında 6-7 sayko geliyo azımı burnumu kırıyo.

şimdi:

- o elemanları nası keserim (lvl 7 mage ve arkadaşları - atatrk ve arkadaşları asdas)

- o giremediim bölüme nası girerim

- ben yannış bi yerdemiyim ?

- ban napıyom questler ne ayak??
Sosyal ağlarda paylaş

Orada kapalı yoldan geçmek için iki yol var. Birinde önceki haritadaki treantla konuşup istediğini yapacaksın (hermitten seed alma olayı), ya da hermitin istediğini yapacaksın. Bu iki questten birini yapınca yol açılıyor. Ağzını burnunu kıran tiplere gelince revenantları kastediyor olmalısın. Ormanda birkaç yerde mezar taşı göreceksin. Her birini açıp çıkan revenantları kesersen juggernaut armor setini tamamlıyorsun ki bayağı okkalı bir set.

edit: Ha birde revenantları kesmenin en iyi -belki de o levelda tek- yolu cone of cold. Morriganın manasını sadece onun için harcat.
Sosyal ağlarda paylaş

230 küsür sayfa olmuş okuyamadım hiç birini doğal olarak. şimdi oyunun neresindeyim bilmiyorum tam ama ne adam gibi param var ne de satıcılarda adam gibi zırhlar var. normal mi ki bu acep.

şu an orgzimmara yeni girdim. circleı kurtardım. morriganı yatağa attım orgzimmarda haverth miydi neydi bi adamın 3 görevinin 2 sini yaptım. bi ara denerime girmiştim. cart curt eşkiya kovaladım. bişi tower vardı oraya girip görevlerini bitirdim. sıkıldıkça sağa sola turluyom. arl eamon kim hala çözemedim ama karısını öldürdüm :D . ha bi arada karşılaştım onla fade de. ama hala dandirik zırhlarla dolaşıyorum. zaten hiç kimse staff satmıyor. mage olduğum için elbisede uymuyor. bi alistarda templar armor var karizma. birde 20 goldcuk param var. yani normal mi buralarda? daha çok başlarda mıyım ?

leiana mıydı neydi onu dual weapon kasıyorum. yanlış mı ? sonra elinde bi büyük kılıç bide dagger var. 2 dagger olsa daha mı iyi olur ? zaten bi halta yaramıyor kız. öyle salıyorum geberiyor.

birde şu trailerlardan birinde morrigan darkspawnın birinin kafasını tutup bişi yapıor. sonra adam patlıyor. böyle spell var mı ?

neyse bu kadar sorunun arasında en çok merak ettiğim staff ve zırh nerden bulucam. yoksa daha kaliteli şeyler için başlarda mıyım ?

yalnız oyunda grup üyelerinin kendi aralarındaki sohbetleri hoşuma gitti :D . morriganla yaşadığım maceradan bahsediolar kendi aralarında :D
Sosyal ağlarda paylaş

DLC'leri indirdiysen, Warden's Keep yada diğerinde tam hatırlamıorum tier 6 mı 7 mi güzel staff düşüodu.

Leylayı archer kastırmanı tavsiye ediyor herkes, bende dual hand kastırdım garibim hiç bi işe yaramıodu.

Morrigan kimsenin kafasını tutup patlatmıyor, patlatıyorsa ben hiç o spell i açmadım :)
Sosyal ağlarda paylaş

yahu mutlak ve mutlak konuşulmuştur 3000 küsür mesajlı thread..

oyun biraz zor geldi bana yada benim takım felaket kötü. ilk warrior açmıştım.. bıraktım rogue açtım.. yine aynı şekilde fena dayak yiyorum gibi. morrigan a iyi 1-2 büyü geldi anca kurtarıyorum. tek işe yarar adamlar mageler gibi oyunda.

şimdilik idare ediyorum ama ilerde daha mı kötü olur yoksa iyi mi olur bilmiyorum. bütün elemanları daha önce puan verilmiş olan talentlarında devam ettiriyorum yani saçmalamıyorum(leliana okçuya devam, alister shield1h devam gibi..)

redcliffe miydi neydi orayı yeni bitirdim spoiler vermiyim işte ordaki problem çözüldü. morrigan ile kurtardım fln..(bu ilk köyden sonra gittiğim ilk yerdi)

acep gittiğim yermi bana göre zordu bilmiyorum. level sistemi de tam olarak yok gibi savaştığın düşmanlarda.. neyi yanlış yapıyorum fikri olan? mesela redcliffe de bi oda vardı için war houndlar olan 5 tane falan.. kesene kadar 5-6 kere denedim en azından...
Sosyal ağlarda paylaş

melee olarak oyun daha zor evet ama başlarda heal yapan biri olmadan daha zor olabiliyor bu yüzden malzemeleri farklı vendorlarda sınırsız olan heal potionlardan 200+ yapıp atıcan çantaya, uber olanlar olması gerekmez lesser olmasın yeterki, vendorlardaki itemlar dandik genelde, hep daha iyisi çıkıyor questlerden bosslardan, o yüzden para sorun değil. zaten ilerde harcayacak yer yok.

ayrıca savaşlarda bodos girmek yerine karakter özelliklerini frosttu stundu taunttu hep kullanıp, az biraz taktik yapıp düşmanı kendine 1-2 , 1-2 çekip dondurup falan savaşıcan.

taktik demişken tactics var orda menüde üsste, ordan ayarlaman lazım karakterin davranışını, özellikle çabuk yatan biri varsa falan grupta bu baya işe yarıyor.

bide dlc varsa, stone golemi alırsan başlarda gruba en sağlam adamın olur o

-

bide, yeni dlcnin bu hafta çıkması lazım noel tatilinde.
Sosyal ağlarda paylaş

overwhelm yapıyorlar. yaptıkları adamda ölüyor 3 saniyede :D

morrigan a falan da heal öğretmemiştim.

en son çağreyi grubu pasif yaparak buldum. kimse büyülerini harcamıyor herşeyi ben yapıyorum. bi köpek overwhelm yaptığında direk stun falan atıyorum. diğer türlü öldüremedim valla hain köpekleri. grupta alister ben(rogue/dualwield) köppek ve morrigan vardı. hoş şimdi olsa daha keserim heralde. toplu halde dondurma büyüsü geldi daha kolaylaştı oyun.. ama orası baya sinirimi bozmuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

abi zaten solendi o
oyunda en zor dusmanlar kopekler
bi kac yerde 5 6 tane kopek war resmen en cok taktik yaptigim yer oldu warriorla oynarken

magele mi
blizz + inferno + elektrik
gormeidm bile kopekleri

bu arada lockpick olmadna resmen oyun sonunda 3 level dusuk kaliyoun
yan questlerin bayasini yapamiyosun
baya baya guzel bi kac item war bide
Sosyal ağlarda paylaş

ermynorac önce circle of magi'ye git de Wynne bacıyı al yanına, healer kendisi :) healer olmadan oynaması çok çok zor, ben Redcliffe'i yapmıştım healersız gerçekten hayatımın en sıkıntılı gecelerinden biriydi orayı oynadığım gece :)

Party'de şeydi, ben warrior, sten, köpecik, morrigan
asdasd ne nubmuşum :)
Sosyal ağlarda paylaş

ermynorac said:

overwhelm yapıyorlar. yaptıkları adamda ölüyor 3 saniyede :D

morrigan a falan da heal öğretmemiştim.

en son çağreyi grubu pasif yaparak buldum. kimse büyülerini harcamıyor herşeyi ben yapıyorum. bi köpek overwhelm yaptığında direk stun falan atıyorum. diğer türlü öldüremedim valla hain köpekleri. grupta alister ben(rogue/dualwield) köppek ve morrigan vardı. hoş şimdi olsa daha keserim heralde. toplu halde dondurma büyüsü geldi daha kolaylaştı oyun.. ama orası baya sinirimi bozmuştu.

overwhelm yapana cc at. kurtar parti üyesini.

high dragonla kapişmadığın sürece de oyunda healer a gerek yok.
sten falan al dps olsun.leilana+morrigan da şart zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

abicim grubunu düzgün kullanırsan cok az fightta gerekli oluyor. küçük dragonlarda sadece tankın kullansın kafi.ben açikcasi hard da potion almadim lootlar kafi geliyordu. tankını iyi giydir. doğru skilleri kullan. cc leri iyi kullan. ki healer yerine dps geldiği için fightlar daha kısa sürüyor. tankın survivalı artıyor. bir te high dragon da şart healer. flemeth'de de lasım. onun dışındaki tüm fightlari loottan gelen potionlarla halledersin ki potion yapmakta aman aman zor bişi değil yapilinir yani gerekirse.
healer gereksiz
Sosyal ağlarda paylaş

ben grubumun action taktik ayarlarını pek sallamıyor DUM ki, bu muhabbetelere ve geçen gece yediğim dayaklara bakarak onları da yaarlamam gerektiğine inandım. şimdi sizden ufacık bi ricam olucak:

tank, dps (ben mage), dps (memeli hatun mage), dps(archer range hatun). bu grubun taktiklerini basitçe nasıl ayrlamalıyım?

çok alengirli geldi, çözemedim gibi :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...