Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sabancı Üni Hakkında..

KosPer

Öne çıkan mesajlar

Merhaba.Sabancı Üniversitesi hakkında bir kaç sorum olacaktı.Ben sayısal öğrencisi olarak zaten tercihlerimi yaptım ama bir arkadaşım daha gelmek istiyor.Eşit Ağırlık öğrencisi ve EA-2 den 273 puan aldı.Sosyal bilimler fakültesine puanı yetiyor.Sırasıda baya önde.Yani geçen sene 265000.yi almış arkadaşım 220000.Ama benim eşit ağırlık bölümleri hakkında pek bi bilgim yok.Yani 2. sınıfın başında seçilenler hakkında.Sorularıma gelince:

1-)Ekonomi-Yönetim fakültesinde neler var tam olarak?
2-)SU'da İşletme mevcut mu?
3-)Bölümler arası geçişte mesela sosyal bilimler fakültesini kazanıp Ekonomiden mevzun olunabiliyormu?
4-)Üni'ye girince EA-2 bölümündeki her meseleğe sahip olunabiliyormu?

Şimdiden teşekkürler..
Sosyal ağlarda paylaş

KosPer said:

1-)Ekonomi-Yönetim fakültesinde neler var tam olarak?
2-)SU'da İşletme mevcut mu?
3-)Bölümler arası geçişte mesela sosyal bilimler fakültesini kazanıp Ekonomiden mevzun olunabiliyormu?
4-)Üni'ye girince EA-2 bölümündeki her meseleğe sahip olunabiliyormu?

1- Yönetim Bilimleri var, Ekonomi var. Fakülte işleri karışık, Ekonomi aslında Sanat Sosyal Bilimler Fakültesi altında. Önemli değil pek fakülte işleri. Burdan bak sağ taraftaki bölümlerde yanında BA yazanlar lisans bölümleri.

2- Management diye geçen Yönetim Bilimleri var, diğer İşletme fakülteleriyle benzerliğini farkını bilmem, meendizim ben. Burdan bakabilin ama.

3- Sen raad ol.

4- Arkadaşın da raad olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...