Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warcraft Movie

Skroce

Öne çıkan mesajlar

wow lore u kalkpta 25man raidlerdeki questlere sıkıştırırsan anüsten de uydurur marstan da getirir hikayeyi sana , otur da bütün questleri sakin sakin oku cevrene bak kitaplarını oku warcraft evreninin tüm lore u cok güzeldir,(dranei haric asdf) her hikayeden bi warcraft 3 hikayesi mi bekliyorsunuz yada dark portal medivh fln mı bekliyorsunuz anlamıyorum ki gereksiz "ben beenmedim k3nk" triplerine hiç gerek yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

birde olayim 3D olmasini bekliyorum gise hasilatlarinin
düsmesi üzerine bir cok film avrupada 3D seklinde gösteriliyor
dark portal olsun serefsiz arthasin babasini kesmesi olsun
bunlar güzel konular ayrica illidan aski fenada olmaz
bkz. matrix. hafif ask herzaman kabul görmüstür
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten hikaye warcraft 3 : frozen throne ve world of warcraft arasındaki 4 yıllık süreci özetleyecek bi film olacak denmişti?

hikaye esas olarak thrall ve jaina nın etrafında dönecekti fln? bu ne be beauty and beast mi fln şeklinde yorumlar gelmişti hatta? dahası oha thrall a beast dendi vurun fln şeklinde anti tepkileri bilem vardı be hayal mi görüyorum yoksa noluyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

Overlord Saurfang
Chuck Norris
Why?

* Both are internet phenomena of being awesome, invincible, badasses.
* Both physically fit.
* Resembles Saurfang...in many ways.

Why not?

* The movie might not be able to be heard over Chuck Norris jokes.
* The film prints will raise the budget threefold because of the special film type required for any film with Chuck Norris' beard. Otherwise the members of the audience members will lose their heads due to the awesome hue of his beard.
* Probably going to make the movie look kind of ridiculous.
o Extremely ridiculous.
Sosyal ağlarda paylaş

abi blizzard her oyunu geç çıkarıpama çok iyi çıkardığı için artık adet oldu filmi de öyle olurngibime gleiyor

bir başka knu da.. ya arkadaşım bıragh! -fantazi edebiyat bu götünden atarak yazacaksın zaten tarihi film değil bu.. sanki ilk götten attıklarında büyük bir aşkla şehvetler atmışlardı tabii ki de para için atıyorlar.. blizzard tayfasını meddah güruhu mu sandın köy köy dolanıp bir yelek bir hırka yeter deyip kuru ekmeğe suya tamah eden derviş takımı gibi..

YA BIRAGH!! sektörün tamamı ne yapıyorsa aynısını yapıyorlar iyi de yapıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

Dünyada milyonlarca izleyeni olan fantazi edebiyatı götten atma olarak niteleyende bir türkten başkası olamazdı zaten :D. Diğer edebi metinler falan gerçek nedenlere dayandığı için fantazi edebiyatı atmasyon tabi onların yanında :D. Da Vinci Code olsun, Melekler ve Şeytanlar olsun, Stephen King'in korku romanları olsun, Ahmet Altan olsun hepsinin yazdıkları gerçek şeyler :D.
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:

Dünyada milyonlarca izleyeni olan fantazi edebiyatı götten atma olarak niteleyende bir türkten başkası olamazdı zaten :D. Diğer edebi metinler falan gerçek nedenlere dayandığı için fantazi edebiyatı atmasyon tabi onların yanında :D. Da Vinci Code olsun, Melekler ve Şeytanlar olsun, Stephen King'in korku romanları olsun, Ahmet Altan olsun hepsinin yazdıkları gerçek şeyler :D.

onlar klasikleşmiş götten atmalar lütfen.. hele dan brown.. öyle bir adam ki yaz tatilnde okuduğu kitabı beğenmeyip "ben daha iyisini yazarım" diyerek yola çıkmış ve başarılı olmuş bir adamdır.. dünyanın götünden en iyi atasn adamıdır.. açıkcası yazar olsam dan brown olmak siterdim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...